Fatih İlkokulu’ndan Belediye Başkanı Abdullah Hacı’ya ziyaret

13
Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde eğitim ve öğretim vermekte olan Fatih İlkokulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu ile Okul Müdürü Mustafa Fıstık Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
HABER MERKEZİ
Ziyarete Okul Aile Birliğini temsilen Başkan Belma Yılmaz, Başkan Yardımcısı Kader Çelik, Muhasip Üye Gülçin Baktı ile Sekreter Sermin Buket Bayrakgil katıldı. Ziyaretten son derece memnun olan Belediye Başkanı Sayın Abdullah HACI gelen heyete teşekkürlerini bildirdi. Kendisinin de Fatih İlkokulundan mezun olduğunu hatırlatan Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı Fatih İlkokulu’nun kendi hayatında önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.
Okul Müdürü Mustafa Fıstık ile Okul Aile Birliği Başkanı Belma Yılmaz da okullarına yaptıkları hizmetlerden dolayı Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’ya teşekkürlerini ilettiler. Okul Aile Birliği Başkanı Belma Yılmaz başkandan okullarına olan hizmetlerinin devamını istedi. Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı da imkanlar ölçüsünde tüm okullarımıza gerekli hizmetlerin yapıldığını söyledi. Eğitimin geleceğimiz olduğunu, yatırımlarla ve hizmetlerle desteklenmesi gerektiğini belirten ve bu yönde sadece Belediyelerin değil tüm vatandaşlarımızın katkısının beklendiğini belirten Abdullah Hacı, Babaeski Belediyesi olarak eğitimin çıtasını yükseltmede katkılarının devam edeceğini ifade etti.
Ziyaretlerin bundan sonra da karşılıklı olarak devam etmesini temenni eden  Babaeski Belediye Başkanı Abdullah HACI Fatih İlkokulu Müdürü Mustafa Fıstık ile Okul Aile Birliği Yönetim Kuruluna yaptıkları bu ziyaretten dolayı teşekkür etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here