Evrensekiz’e yeni bir Kasap Dükkanı daha açıldı

26
Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz Beldesi, Kırcaali Mahallesi, Cumhuriyet Caddesinde işletmeciliğini Cemal Diyar’ın yaptığı Tamet Et ve Piliç Sarayı adı altında yeni bir kasap dükkanı yapılan bir törenle 08 Şubat 2013 günü …
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz Beldesi, Kırcaali Mahallesi, Cumhuriyet Caddesinde işletmeciliğini Cemal Diyar’ın yaptığı Tamet Et ve Piliç Sarayı adı altında yeni bir kasap dükkanı yapılan bir törenle 08 Şubat 2013 günü Cuma namazını müteakip Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz, Sakızköy Belediye Başkanı Naci Tarım ile birlikte Evrensekiz’in tanınmış simaları ve Evrensekiz halkı nın katılımı ile açıldı.
Açılış konuşmasını Belediye Başkanı Halil Abanoz yaptı. Beldemizde yeni bir iş yerinin daha hizmete girmesinden mutlu olduklarını, işletmeci Cemal Diyar’a temiz ve hijyenik bir ortamda çalışmalarını ve bol kazançlar diledi. Daha sonra Merkez cami İmam Hatibi Mehmet Yıldız tarafından yapılan duanın ardından kurdela kesilerek açılışı yapıldı. Açılışa katılanlara işletmeci tarafından pilav, ayran ve tatlı ikramı yapıldı. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here