Eski milli futbolcu Tanju Çolak, Kırklareli’nde çok özel bir maç yaptı

23
Eski milli futbolcu Tanju Çolak, Kırklareli’nde çok özel bir maç yaptı

Eski Milli futbolcu Tanju Çolak, Kırklareli’nde çok özel bir futbol maçı yaptı. Yakın dostu olan Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak’ın Özel Kalem Müdürü Ahmet Rasim Yavaş ile birlikte Kırklareli’ne gelen milli futbolcu Tanju Çolak geçtiğimiz haftalarda da ilimize gelmişti.

Yine Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak’ın Özel Kalem Müdürü Ahmet Rasim Yavaş’ın daveti üzerine Kırklareli’ne gelen Tanju Çolak, bir grup Kırklareli’li vatandaşla futbol maçı yaptı. Kurban Bayramı’nın üçüncü günü saat 13.30’da düzenlenen bu özel maçta, ünlü futbolcunun neşesi ve performansı dikkat çekti.

Kırklareli Atatürk stadında 6’ar kişilik oynanan karşılaşmanın ilk golünü 7. dakikada Tanju Çolak atarken, eski milli futbolcunun takımı maçı 6-1 kazandı.

Maçta ayrıca Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel’de Çolak’a karşı mücadele etti. Çolak maç sonrası yaptığı açıklamada, bu maçın bir nostalji maçı olduğunu kaydederek, oynadıkları maçta takım olarak iyi mücadele ettiklerini ve karşı takım oyuncularında 4 takım elbise ile iddiaya girdiklerini ve iddiayı kazandıklarını söyledi.

Çolak daha sonra sevenleriyle fotoğraf çektirdi. Kırklareli Gençlik ve Spor Müdür Vekili Süleyman Çetin ve birçok izleyenin katılımı ile gerçekleşen maçta; Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Kırklareli’nin tanınmış iş adamlarında Ertan Özbek, yine iş adamı Fikri Altıntel performansları ile dikkat çektiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.