Eski Bakan Tekin’den Başkan Topal’a özel ziyaret

11
* Eski Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Necdet Tekin, Babaeski Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Türkay Topal’ı makamında ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Eski Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Necdet Tekin, Babaeski Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Türkay Topal’ı uzun zamandır tanıdığını belirtirken, Başkan Topal’a ömür boyu başarılar dileğini iletti.
Babaeski Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Türkay Topal’da, Eski Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Necdet Tekin’in ziyaretlerinden dolayı onur duyduklarını ifade ederken, Tekin’e daima kapılarının ve yüreklerinin sonuna kadar açık olduğunu söyledi.
* Eski Bakan’a Babaeskili gelin!
Eski Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Necdet Tekin 2 çocuğunun olduğunu belirtirken ziyaret sebeplerinden birinin de Başkan Topal’a küçük oğlunun düğün davetiyesini de bırakmak olduğunu söyledi.
* Eski Bakan Tekin; “Gündem’i” takip ediyor
Eski Milli Eğitim Bakanı Profesör Doktor Necdet Tekin, ayrıca kardeş gazetemiz Babaeski Gündem Gazetesi’ni derslere girdiği Kıbrıs’taki ve İstanbul’daki özel Üniversitelerden de severek, www.babaeskigundemgazetesi.com  adresinden okuduğunu bu görüşmemizin haberini de heyecanla beklediğini söyledi.
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak bizlerde Tekin ailesini şimdiden tebrik eder genç Tekin Ailesi’ne de ömür boyu mutluluklar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here