Erginspor, Taekwondo Şöleni’ndeydi

7
* Kırklareli Erginspor Kulübü, Tekirdağ’ın Enez İlçesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “Suyun İki Yakası Taekwondo Şöleni”ne katıldı.
HABER MERKEZİ
Tekirdağ’ın Enez İlçesi Kapalı Spor Salonu’nda 14 Haziran 2015 tarihinde “Yıldız ve Minikler” Kategorileri’nde “Suyun İki Yakası Taekwondo Şöleni” yapıldı. 
Sporcuların gelişimi ve kaynaşmasının amaçlandığı etkinliğe; Yunanistan Dedeağaç, İskeçe, Gümülcine ve Oristiada, Keşan Rumeli Gençlik ve Spor Kulübü, Edirne Belediyesi Spor Kulübü ve Edirne Balkan Yıldızı Spor Kulübü, Kırklareli Ergin Spor Kulübü ve Pınarhisar Halk Eğitim Merkezi katıldı.
Kırklareli Erginspor Antrenörü ve Kulüp Başkanı olan Gökhan Yeşil turnuva ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“Okulların kapanması ile birlikte Minik ve Yıldız Sporcuların yabancı ülke sporcuları ile kaynaşması dostluk kurması adına küçük sporcuların hem heyecan yaşamaları hem de eğlenmeleri adına böyle bir etkinliğe katıldık. Kırklareli’de Taekwodo çalışmalarına başladığımız günden beri çok yol kat ettik. Ulusal ve uluslar arası yarışmalarda yarışan sporcularımız var. Bu çıtayı yapacağımız faaliyetler ile daha üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Bu tür turnuvalar sayesinde sporcularımız tecrübe kazanıyorlar” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here