Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Tonbul, üyelerini bilgilendiriyor

14
Memur-Sen Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı  Hacı Bayram Tonbul 26 Nisan 2011 Salı günü saat 16.00’da TREDAŞ İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda kamu çalışanları ile toplantı düzenleyerek, bu yıl içerisinde yapılacak olan Toplu Sözleşme ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulundu.
 
HABER MERKEZİ 
Düzenlenen toplantıya; Enerji Bir-Sen Genel teşkilatlandırma Sekreteri Mehmet doğan, Enerji Bir-Sen İstanbul Şube Başkanı Ali Ongun, Enerji Bir-Sen Kırklareli İl Temsilcisi Hakan Güven, Memur-Sen İl Başkanı Bilal Yeşen, Eğitim Bir-Sen İl Temsilcisi Ramazan Çetin, Toç Bir-Sen 32 no.lu Şube Başkanı Nail Süngü, Bayındır  Memur-Sen İl Temsilcisi Hüseyin şen, Diyanet-Sen il Temsilcisi Mustafa Küçükmotor, TREDAŞ İdari ve Mali İdareler Şube Müdürü Mehmet Çobanoğlu, TREDAŞ Teknik Şube Müdürü Hüseyin Ören ve sendika üyeleri katıldı.
Memur-Sen Toplu Görüşme Mevzuat Sekreteri ve Enerji Bir-sen Genel Başkanı H.Bayram Tonbul, enerji iş kolunda çalışan memurları temsil eden üye sayısı bakımından en büyük sendika olan Enerji Bir-Sen’in bu yıl yapılacak olan Toplu İş Sözleşmesi’nde hükümet ile masaya oturacaklarını belirtti.
Trakya Turu’na dün Kırklareli ziyareti ile başlayan Tonbul, düzenlenen toplantıda yapılacak olan özelleştirmede izlenecek olan yol ile ilgili olarak da üyeler bilgilendirdi. Kamuda çalışan memurların mali, sosyal ve özlük hakları ile ilgili kazanımlarının sağlanması için toplantılar düzenlediklerini belirten Tonbul, ziyaretinin ardından dün Edirne’ye bugün de Tekirdağ’a giderek üyelerine bilgiler verdi. (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here