Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal M. Serbes duyarlı gazetecilere Kask hediye etti

16
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 2013 Yılı “Emniyet Kemeri ve Kask Yılı” olarak kabul edilerek bu konuda çeşitli uygulamalar başlatıldı.

 


HABER MERKEZİ
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 2013 Yılı “Emniyet Kemeri ve Kask Yılı” olarak kabul edilerek bu konuda çeşitli uygulamalar başlatıldı.
Trafik’ten Sorumlu Kırklareli İl Müdür Yardımcısı Kemal M. Serbes ve ekibi Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından kabul edilen “Emniyet Kemeri ve Kask” Uygulaması’nı Kırklareli’de en etkin şekilde uygulayarak özellikle motorsikletlerle yaşanan trafik kazalarındaki ölüm oranın gözle görülür bir şekilde azalmasını sağladılar.
Kırklareli şehir merkezinde 26 Temmuz 2013 tarihinde başlatılan “İnadı Bırak, Kaskını Tak” Kampanyası kapsamında Vilayet Meydanı Atatürk Heykeli önüne konulan ve kaza yaparak hayatın kaybedenlere ait motorsikletler sergileniyor. 26 Ağustos 2013 tarihine kadar devam eden bu uygulama kapsamında Gündüzler Motor ile yapılan ortaklaşa çalışma kapsamında 200 adet Kask dağıtıldı.
Trafik’ten Sorumlu Kırklareli İl Müdür Yardımcısı Kemal M. Serbes tarafından, bu uygulama kapsamında Kırklareli merkez ilçede motorsikletleri ile görev yapan Basın Mensupları’ndan Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici ile Doğan Haber Ajansı (DHA) Kırklareli İl Temsilcisi Ali Ümit Ülker’e birer kask hediye edildi.
Kemal M. Serbes her iki basın mensubuna da başlatılan kampanyaya gösterdikleri destek ve Kask Uygulaması’ndaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür edildi.(Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here