Ekmek Arası Fast Food yeni lezzetlerle Kırklarelililerin hizmetinde

1
* Ekmek Arası Fast Food’da her şey 5 Lira. İzmir Söğüş, Özel İmalat Yayık Tereyağı ve Yayık Ayran da ekstra lezzet.
HABER MERKEZİ
İşletmeciliğini Hakan Kip’in yaptığı “Ekmek arası Fast Food” Kırklareli merkez ilçe Cumhuriyet Caddesi 1. Çıkmazı’nda  (Kuyumcu Şinasi yanı) hizmete girdi.
Farklı lezzetler ve sabit fiyat garantisi ile halka hizmet edeceklerini, kalite ve hijyenden asla ödün vermeyeceklerini belirten Hakan Kip Kırklareli halkına sunacağı faklı lezzetler ile ilgili gazetemize şu açıklamalarda bulundu;
“Hedefim Kırklareli’yi farklı ve kaliteli lezzetlerle buluşturmak. Hijyen olmazsa olmazlarımızın başında geliyor. Kuyumcu Şinasi’nin yanında ki Cumhuriyet Caddesi 1. Çıkmazı’nda halkımıza hizmet için yola çıktık. Saat 06.00’dan, 24.00’e kadar açık olacağız.  11 Ayın Sultanı Ramazan’da da İftar ve Sahur menülerimizle halkımızın hizmetinde olacağız. Müessesemizde tüm yiyecek menülerimizin fiyatı 5 Lira.  4 kişilik bir aile müessesemizin özel lezzetlerini sadece 20 Lira’ya yiyecek. Öğrenci kardeşlerimiz 5 Lira’ya rahatlıkla karnını doyururken, farklı lezzetlerimizin de müptelası olacaklar.
Kırklareli’de olmayan, İzmir’in meşhur söğüş menülerini; Dil, Beyin, Kelle ve diğer Et Çeşitleri ile müşterilerimize sunacağız. Bunun yanı sıra, Peynirli Omlet+Sınırsız Çay, Sahanda Yumurta+ Sınırsız Çay, Diğer Omlet, sahanda yumurta çeşitleri, Menemen çeşitleri, Sucuk ekmek, Avcı Böreği, Ev yapımı hamburger ve ızgara balık ekmeği 5 Lira’ya, Tatlı, tuzlu soğuk sandviç çeşitleri ile sosisli sandviçlerimizi 3 Lira’ya, İzmir Kumru sandviçimizi de 6 Lira’ya müşterilerimize sunuyoruz. Lezzetine doyamayacağınız köpüklü yayık ayranımız içecek olarak özel tercihiniz olacaktır. Menemen, sahanda yumurta ve omlet çeşitlerimiz bakır tavada yapılarak servis edilmektedir. 
Kendi imalatımız olan Yayık Tereyağımız, Köy Yumurtamız sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olacak. Halkımız müessesemizde özel lezzetlerimizin keyfini yaşarken,  misafirlerini sabah kahvaltısı dâhil olmak üzere günün her saatinde gönül rahatlığı içinde, keselerine uygun ucuz fiyatlarla ağırlayabilecekler. Özel lezzetlerimizi evlerinde yemek isteyen müşterilerimiz için sipariş hattımız 0 506 150 99 39.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here