Eğitim Kültür ve Sanat Çalışma Gurubu ilk toplantısını yaptı

13
* Trakya Kent Konseyi Birliği’nin Eğitim, Kültür ve Sanat Grubu’na bağlı Kırklareli Kent Konseyleri Birliği’nin Eğitim Kültür ve Sanat Çalışma Grubu ilk toplantısını yaptı.
HABER MERKEZİ
Trakya Kent Konseyi Birliğinin Eğitim, Kültür ve Sanat Grubu’na bağlı Kırklareli Kent Konseyleri Birliği’nin Eğitim Kültür ve Sanat Çalışma Grubu ilk toplantısını 25 Nisan 2012 Çarşamba günü Kırkalreli Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda 10.00-16.30 saatleri arasında yapıldı.
Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Münür Saygın’ın başkanlığını yaptığı Eğitim Kültür ve Sanat Gurubu’nda Babaeski Kent Konseyi Başkanı İsmet  İlteralp, Babaeski Kent Konseyi’nden Işın Irak, Lüleburgaz Kent Konseyi’nden Sevim Ukal, Kırklareli Kent Konseyi’nden Hakan Konyar, Kırklareli Kent Konseyi’nden Savaş Erdem, Hayrabolu Kent Konseyi Başkanı Abdullah Damar katıldı. 
İlk olarak M ünür Saygın kısa bir konuşma yaparak Trakya Kent Konseyi’nin 4 tane Çalışma Gurubu olduğunu ve bunlardan bir tanesinin de Eğitim kültür ve sanat çalışma gurubu olduğunu söyleyerek ilk toplantıyı yaptıklarını belirtti. Saygın’ın konuşmasının ardından 28-30 Mart Tarihleri arasında Çanakkale’de yapılan Türkiye Kent Konseyi Birliği ikinci toplantısındaki izlenimleri ve burada sunulan örnek projeler hakkında bilgilendirme yapıldı. Son olarak Eğitim Kültür ve Sanat Gurubu Üyeleri’nden gelen projeler ve örnekler sunularak projeler hakkında görüş bildirildi. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here