Eğitim-Bir-Sen’den Cura’ya “Hoşgeldin” ziyareti

18
Eğitim-Bir-Sen Babaeski Temsilciliği Üyeleri yeni görevine başlayan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Osman Cura’yı makamında ziyaret etti…
HABER MERKEZİ
Eğitim-Bir-Sen Babaeski Temsilciliği Üyeleri yeni görevine başlayan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Osman Cura’yı makamında ziyaret etti ve kendisine “Hoş Geldiniz” çiçeği takdim ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Daha önce Bursa’nın Gemlik İlçesi’nde Şube Müdürü iken Babaeski’ ye atanan Şube Müdürü Ali Osman Cura geçtiğimiz günlerde görevine başladı.
Eğitim-Bir-Sen Babaeski İlçe Temsilcisi Mustafa Fıstık ilçemizin son yıllarda eğitimde önemli başarılar elde ettiğini belirterek; “Bu başarıların kalıcı olması ve devam etmesi, eğitim çalışanlarının sorunsuz ve huzurlu bir ortamda çalışmaları önceliğimizdir. Eğitim-Bir-Sen olarak ülke genelinde ve yerelde eğitimin önemli bir paydaşı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Elde edilen bu başarıların ve huzurlu ortamların kalıcı olması için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye devam edeceğiz. Eğitim ve öğretim adına atılacak hayırlı her adımda müdürümüzün yanında yer alacağımızı sendika olarak katkı koyacağımızı kendilerine ifade ettik. Kendisinin Babaeski’de çok başarılı çalışmalar yapacağına, diğer çalışma arkadaşları ile birlikte güzel hizmetler ifa edeceğine yürekten inanıyorum ve kendisine başarılar diliyorum” dedi.
Şube Müdürü Ali Osman Cura, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin başarısında emeği geçenlere teşekkür etti. Cura; “Sahip olduğum bilgi ve deneyimi Babaeski için kullanacağım. İlçemizin elde ettiği başarıları kalıcı kılmak ve daha ileri seviyelere çıkarmak için birlikte çalışacağız. Alacağımız çok karar olacaktır. Ama inanın bu kararlarda bütün eğitim camiasının katkıları olacaktır. Eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümü için elimizden geleni yapacağız. Bu anlamda sivil yapıların bugüne kadar verdiği desteklere teşekkür ediyor ve devamlarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Babaeski İlçe Milli Eğitimde yapacağımız çalışmalar, toplumdaki bütün bireyleri kapsamaktadır Ayrıca eğitimde niteliğin artması için elinden geleni yapmaya çalışacağını sivil toplum paydaşların katkısının ise bu açıdan oldukça önemini olduğunu ifade etti.
Cura, Eğitim Bir Sen Babaeski Temsilciliğinin ziyaretlerinden ve gösterilen teveccühten dolayı Eğitim-Bir-Sen Babaeski Temsilcisi Mustafa Fıstık ve beraberindeki sendika yöneticilerine teşekkür etti. (Savaş Eskici)
  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here