Efsane Başkan Gündüz Onat’ın torunu mutlu gününde CHP’lileri birleştirdi

16
Kırklareli’nin Babaeski ilçesinin efsane Belediye Başkanı merhum Gündüz Onat’ın torunu, Özel Istıranca Fen Bilimleri Dershanesi İngilizce Öğretmeni Seray Akbulut, Özdemir ailesinin oğulları Matematik Öğretmeni Murat Özdemir ile önceki gün Tansa Kır Lokantası’nda düzenlenen nikâh ve düğün töreni ile evlendi.


HABER MERKEZİ 

Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’nın kıydığı nikâhta, çiftin şahitliklerini, çocukluk arkadaşları Seda Kurtpolat ve Hüseyin Al yaptı.
Nikâhın ardından, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, çiçeği burnunda yeni çifte “Evlilik Okulu” adlı bir kitap hediye ederek, “evlilik hayatında kayın validelerinizi dinleyen rahat edersiniz çocuklar” dedi.
Çiftin evlilik cüzdanını ise CHP Kırklareli Milletvekili ve CHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Av. Turgut Dibek verdi. Evlilik Cüzdanını gelin hanıma veren Milletvekili Dibek’te, yeni çifte yaşamlarında mutluluklar diledi.
İlçenin güzide işletmeleri arasında yer alan Tansa Kır Lokantası’nda düzenlenen düğün törenine; merhum  Gündüz Onat’ın eşi müşerref Onat, CHP Kırklareli Milletvekili ve CHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Av. Turgut Dibek, CHP Kırklareli Milletvekili Dr. Tansel Barış, 22. Dönem CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, CHP Babaeski İlçe Başkanı Av. İrfan Altınel ve genç çiftin ailelerinin yanı sıra 600 kişiye yakın seçkin bir davetli topluluğu katıldı.
Mutlulukları gözlerinden okunan Seray ve Murat Özdemir çifti, düğün törenlerinden sonra balayı için Assos’u tercih ettikleri öğrenildi. (ö.b.)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.