EDİTÖRDEN

44
Haydi Hayırlısı
CHP’de, partiye kayıtlı üyelerin katılımı ile Önseçim Kararı çıktı. Üstüne üstlükte, hakim kontrolünde olacak bu…
Bu demek oluyor ki; yanına birkaç taraftarını alarak, kapı kapı gezme ile durumu kurtarabilmek biraz güç olacak gibi!
Her yolu denemek ve istifade etmek zorunluluğu var bu günlerde! Sosyal medyayı da kullanacaksınız, kapı kapı gezileri de… Ancak; yerel basının önemini de unutmamak lazım bu arada!  Şimdi biz, yerel seçimlere özel olaraktan Yeşilyurt Gazetesi’nin, il genelindeki tüm muhtarlara, il genel ve belediye meclisi üyelerine, köy kahvelerine ve bakkallarına kadar ulaşımını sağlıyoruz. Bizde yayınlanacak bir röportajın, normal ulaşılan yerlerin haricinde bir de bu yerlere ulaşacağını unutmayın diyoruz!
Sonuçta; kent merkezlerine bir şekilde ulaşılıyor. Ama, köylere ve mahalle aralarına kadar ulaşabilmek her zaman mümkün olamayabiliyor. Kahvelerde pişpirik oynayan köylünün, tvitter veya facebook’a giripte, sizin açıklamalarınızı takip ettiklerine rastlamıyoruz pek!
Sütunlarımızı geniş şekilde siyasi gelişmelere açtık. Seçip, iş başına getireceğimiz yöneticilerimizi en iyi şekilde tanımamız gerektiğine inanıyoruz. Demokrasinin tüm kuralları ile işlemesinden yanayız.
SİZİ EN İYİ BİZ TANITABİLİRİZ!..
Önemli not:
Bir de, bundan sonraki yayın politikamızda; “Bizzat ziyaretimize gelenler ve iletişimi -karşılıklı- şekilde kuranlarla daha çok irtibatta olacağız!
Bu yayınları, sadece fotokopi makinası gibi kullanmak niyetinde olanlar var ise, niyetlerini ve tarzlarını bir kez daha gözden geçirmeliler diyoruz!
Zaman geçtikçe, tarzımız ve yansımalarımızla sizler bizi, bizler de sizleri çok daha yakından tanıyacak ve bileceğiz…
2015 yılında yapılacak olan Genel Seçimler hayırlara vesile olsun…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here