“Edirnespor maçı bizim için kendimiz sınama maçı olacak”

39
Kırklarelispor kulübü Başkanı Volkan Can önümüzdeki Cumartesi günü oynayacakları ikinci hazırlık maçı olan Edirnespor maçı için; kendimizi bu maçta ne durumdayız göreceğiz dedi.

 

HABER MERKEZİ


Başkan Volkan Can” Bu hafta sonu Cumartesi günü kendi sahamızda ikinci hazırlık maçımızı Edirnespor ile oynayacağız.
Edirnespor ile yapacağımız bu maç bizim için ilk ciddi karşılaşma denilebilir. Edirnespor’da bu sene gerçekten çok kaliteli bir ekip kurdu.
Oynayacağımız bu mücadele gerçekten kendimizi görme açısından çok iyi olacak. Bu maçta eksilerimizi ve artılarımızı göreceğiz. Yeni sezon öncesi hazırlıklarında en önemli sınavımıza çıkıcağız.Geçen hafta yine Edirne takımı Ayşekadın Gençlerbirliği maçını 3-0 gibi net bir skorla alıp iyi bir ekip olduğumuzu gösterdik.Yeni yönetimle yeniden bir yapılanmaya giren ekibimiz şuan itibariyle iyi gidiyor, yapmış olduğumuz transferlerde de tam isabet olması bizim için artı bir durumdur” dedi.
Başkan Can” Cumartesi günü 17.00’de Kırklareli Atatürk Stadı çim sahasında Edirne’nin en güçle ekiplerinden Edirnespor ile yapacağımız bu maça Kırklareli futbol severleri bekliyoruz, biz inanıyoruz ki güzel maç olacaktır” ifadelerine yer verdi. (ek)      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here