Edirne SGK’dan Demirköy’e Motivasyon Gezisi

30
Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü (SGK) çalışanların motivasyonunu arttırmak amacıyla 13 Eylül 2014 Cumartesi günü Kırklareli’nin Demirköy İlçesi’ne bir gezi düzenledi.
HABER MERKEZİ 
Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü (SGK) çalışanların motivasyonunu arttırmak amacıyla 13 Eylül 2014 Cumartesi günü Kırklareli’nin Demirköy İlçesi’ne bir gezi düzenledi.
İl Müdürü Hayrettin Karbuz ve 55 kişi kadar Edirne SGK çalışanlarının katıldığı gezinin ilk durağı Demirköy’de Dubnisa Mağarası oldu. Dubnisa Mağarası’nın güzelliğine hayran kalan SGK çalışanlarını Demirköy’de Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz karşıladı. Demirköy’de yemeklerini yiyen misafirler Demirköy Belediyesi Mustafa Gümüş Parkı’nda Başkan Yavuz’un ikramı olan çaylarını içerek dinlendiler. Daha sonra Fatih Dökümhanesi’ni geçen gurup son olarak İğneada’yı gezdiler.
Demirköy Gezisi kapsamında, SGK Müdürü Hayrettin Karbuz ve çalışanları bir yandan stres atarken diğer yandan Demirköy Tarihi ve Kültürel Zenginlikleri ile Eşiz Doğal Güzellikleri’ni keşfetme fırsatı buldular. Tarihi ve Doğal Güzelliklere hayran kalan Karbuz ve çalışanları doğa ile iç içe bir gün geçirmenin tadını çıkardılar.
SGK Edirne İl Müdürlüğü olarak sosyal faaliyetler kapsamında çalışanların motivasyonunun arttırılması için Kırklareli Dubnisa Mağarası, Demirköy, Fatih Dökümhanesi ve İğneada güzergahında gezi düzenlediklerini belirten SGK Edirne İl Müdürü Hayrettin Karbuz;
“Başarının en değerli sermayesi insandır. Çalışanların gelişimleri ve motivasyonlarını arttırmaya yönelik çeşitli faaliyetler düzenliyoruz. Bu kez doğal ve tarihi güzelliklere sahip Demirköy ve çevresine motivasyon gezisi düzenledik. Çalışanlarımız bir yandan stres atarken bir yandan da iş dışında birlikte vakit geçirme imkanı bulup kendi aralarında ilişkilerini güçlendiriyorlar. Gezimizin amacı iş stresini azaltmak, aralarındaki iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmaktır. Ayrıca bu gezimizin hazırlanmasında bize desteklerini esirgemeyen, bizleri Demirköy’de karşılayıp özel olarak ilgilenen Sn. Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz’a çok teşekkür ediyorum” dedi. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here