Düz Dikiş Makinecileri işe hazır

25
İş-Kur Kırklareli İl Müdürlüğü, Kırklareli Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğü tarafından 3’lü protokol ile yapılan “Düz Dikiş Makineci Kursu” kursiyerlerine 27 Aralık 2010 Pazartesi günü sertifikaları verildi.

HABER MERKEZİ
 27 Eylül 2010 tarihinde başlayan 360 saatlik kurs 27 Aralık 2010 Pazartesi günü sona erdi ve kursu başarı ile bitiren 17 kursiyere sertifikaları verildi. Hafta içi 5 gün ve 13.30-18.25 saatleri arasında yapılan “Düz Dikiş Makineci Kursu’nu Kurs Öğretmeni Nural Yılmaz verdi.
Kursiyerlere sertifikalarını dağıtmadan önce bir konuşma yapan Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. Müdürü Hayati Çapa; “Sizlerin burada eğitim almasından ötürü mutluyum. Hepiniz iş sahibi olmasa dahi, burada bir sınıf ortamını yaşadı. Yeni işler yapmayı öğrendiniz. Bu kursu başarı ile bitirdiğiniz için sizlere belgelerinizi veriyoruz. İnşallah bu aldığınızı belgeler ile işe girer ve ömrünüzün sonuna kadar ekmek yersiniz.” Şeklinde konuşarak talepler geldikçe kursların devam edeceğini belirtti.
Düz Dikiş Makineci Kursu’nu başarı ile bitiren Çilem Karatay, Nuran Paldum, Emel Meriç, Mehtap Bakır, Handan Öksüzgülmez, Zekiye Kök, Sibel Meriç, Sabah Erol, Bilgen Kartal, Arife Tokmakçı, Başak Kolay, Elif Esin, Güler Ihnalı, Nihal Delisu, Handan Allı, Gözde Serinyayla, Nazik Kavanoz sertifikalarını aldı. Kursiyerler daha sonra Müdür Çapa, Müdür Yardımcısı Zaralı ve Kurs Öğretmeni Nural Yılmaz ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. (c.s.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here