DSP’nin Kırklareli İl Kongresi bugün yapılacak

19
Demokratik Sol Partisi (DSP) Kırklareli İl Başkanlığı’nın Olağan İl Kongresi bugün saat 12.00’de Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Eğitim ve Kültür Merkezi’nde yapılacak.
HABER MERKEZİ
Yapılacak olan İl Kongresi’ne davet için gazetemizi ziyaret eden mevcut İl Başkanı Göksel Ölmez ve Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Adnan Bıyıklı, kongrenin ülkemize, Kırklareli’ye ve partililere hayırlı olması temennisinde bulundular.
Mevcut İl Başkanı Göskel Ölmez yapılacak olan İl Kongresi’nde tekrardan Aday olduğunu belirterek şunları kaydetti:
“Ülkemizin içerisinde bulunduğu durumdan kurtulmasının tek yolu Demokratik Sol Parti (DSP) İktidarı’dır. Bunun içinde güçlü bir DSP’ye ihtiyaç bulunmaktadır. Ülkesini, bayrağını seven, dil, din ve ırk ayrımı yapmayan herkesi DSP çatısı altında toplanmaya bekliyoruz. Bu birlik ve bütünlüğü Kırklareli’ de de sağlamak için bugün yapılacak olan İl Kongresi’nde İl Başkanlığı’na tekrardan aday oldum. Listemde; Adnan Bıyıklı, Tamer Öztaşkın, Sevgi Özmetin, Şükrü Oğuz, İsmail Öztürk, Yaşar Mert, Hasan Çetinbaş, Kadir Baykal, Bahattin Durgut, Beşir Akbaş ve Şener Ürpek yer alıyor. Yapılacak olan Kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyorum.”  (Savaş Eskici)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here