DSP Lideri Masum Türker yarın Kırklareli’de

15
* Demokratik Sol Parti (DSP) Kırklareli İl Başkanı Yaşar Mert, Referandum’da Anayasa Değişikliği’ne “HAYIR” diyeceklerini söyledi.


HABER MERKEZİ
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, “Referandum’da Anayasa Değişikliğine Hayır” gezileri kapsamında Trakya Gezileri’ne başlıyor. Bu kapsamda bugün Edirne’ye giderek İl ve İlçe Teşxkilatları’nı ziyaret edecek olan Türker,yarın da Kırklareli’ne gelecek.
Yapılacak olan ziyaretle ilgili olarak açıklamalarda bulunan DSP Kırklareli İl Başkanı Yaşar Mert şunları kaydetti:
“DSP Başkanlık Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda referandumla ilgili kampanyalarımızın temasının, "AK Parti’nin 12 Eylül Anayasasına Hayır" sloganı oluşturuyor. Bu kapsamda Genel Başkanımız Masum Türker’de bugünden itibaren Trakya Gezileri’ne başlıyor.
Bu geziler kapsamında bugün Edirne iline gidecek olan Genel başkanımız burada İl ve İlçe Teşkilatlarımızı gezerek neden Referandum’da Hayır diyecekleri ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunacaklar.
Yarında ilimize gelecek olan Genel Başkanımızı ilk olarak saat 10.00’da Pehlivanköy’de ağırlayacağız. Burada İlçe Teşkilatımızda bilgilendirmelerde bulunacak olan Genel Başkanımız daha sonra Babaeski İlçe Teşkilatımızı ziyaret eerek, burada da Referandum’da neden Hayır diyecekleri ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunacak.
Daha sonra Kırklareli merkez ilçeye geçecek olan Genel Başkanımız saat 12.00’de İl Binamızda basın toplantısı düzenleyerek, hem Anayasa Referandumu hem de geçtiğimiz günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdğan ile iyaptığı görüşmeler hakkında açıklamalarda bulunacak. Genel Başkanımız daha sonra Vize ve Lüleburgaz İlçe Teşkilatlarımızı da ziyaret edecek.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here