Dr. Nilgün Sema Çomaklı ve ekibi teşkilatı ile bir araya geldi

67
* Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nde emekli olan veya çeşitli sebeplerle ayrılan hekim ve personel için gece düzenlendi. Duygulu anlarla, eğlence bir aradaydı. Genel Sekreter Dr. Fergan Genç, sağlık personelinin gönlünü fethetti. El öptü. Gönül aldı.
* Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nde emekli olan veya çeşitli sebeplerle ayrılan hekim ve personel için gece düzenlendi. Duygulu anlarla, eğlence bir aradaydı. Genel Sekreter Dr. Fergan Genç, sağlık personelinin gönlünü fethetti. El öptü. Gönül aldı.
Şenol Goncagül/Özel Haber
Lüleburgaz Devlet Hastanesi yönetimi; hastanede görev yapan, emekli olan veya çeşitli sebeplerle görev yerleri değişen hekim ve personeli için muhteşem bir gece düzenledi. Gönül aldı. Plaket verdi. Eski ve yeni personelin birlik ve beraberlerini arttırmak üzere eğlence dolu anlar yaşanmasını sağladı.
* “Böyle bir geceden dolayı mutluyum”
3 ay önce göreve geldiklerini ve yönetim kademesi olarak ilk kez böyle bir gece düzenlediklerini dile getiren Hastane yöneticisi Dr Sema Çomaklı; “3 ay kadar önce göreve geldik ve ilk kez böyle bir gecede birlikteyiz. Hem, hastanemizde görev yapan ve emekli olan, hem de bir şekilde başka görevlere geçen hekim ve personelimize karşı bir vefa gösterebilmek üzere düzenlediğimiz gecenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
* Genel Sekreter gönülleri fethetti
Düzenlenen geceye, İdari Hizmetler Başkanı Hüseyin Aslan ile birlikte katılan Kırklareli Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yrd Doç. Dr. Fergan Genç, tüm masaları gezerek, hekim ve personel ile tek tek sohbet etti. Emekli olan hekim ve personele de, sergilediği pozitif yaklaşımı ile takdir topladı.
* Plaket Töreni’nde duygusal anlar yaşandı
Düzenlenen gecede, emekli olan ve yerleri değişen hekim ve personele, birer plaket verildi. O isimler şöyleydi; Emekli olan hekimler: Opr. Dr. Yusuf Erbilen, Opr. Dr. Sebahattin Yalçın, Opr. Dr. Özlem Varol. Hastaneden ayrılanlar; Eski Hastane yöneticisi Opr. Dr. Mustafa Köprücüoğlu (Pınarhisar Devlet Hastanesi Baştabibi oldu). Görev değişikliği olanlar; Hastane Müdürü Fadıl Mahmud. Tayinle ayrılan hekimler; Uzm. Dr. Murat Tolga Kocagül (Nöroloji Uzm.), Uzm. Dr Arzu Yıldırım Öztürk (Patoloji Uzm.), Uzm. Dr Selçuk Çukurova (Göğüs Hst. Cerrahi), Hastane Müdür Yardımcısı Beril Özdemir (Babaeski Devl. Hst. Md. Yrd.), Hemşire Çiçek Aydı. Emekli olan personel; Ebe Ayşe Öner, Hemşire Hatice Can, Santral görevlisi (görme engelli 27 yıllık memur) Aynur Gargil. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here