Dostluk maçında Kırklareli karması 3-1 galip geldi

17
Kırklareli Atatürk Stadyumu’nda 23 Mayıs 2010 Pazar günü saat 17.00’da yapılan dostluk maçında Kırklareli karması ile Bulgaristan Strandja Futbol Kulübü karşı karşıya gelerek Kırklareli karması 3-1 galip geldi.

HABER MERKEZİ

Dostluk karşılaşmasına Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Başkur, Kırklarelispor Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sanayispor Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri yanı sıra Kırklareli’ne konuk gelen Bulgaristan Malko Turnuva Şehri’nin Belediye Başkanı İliyan Yançev, Belediye Meclis Başkanı Toder Petkov katıldı.
Kırklareli Sanayispor ve Kayaspor karması olan Kırklareli Takımı, 70. dakika, 87. dakika ve 90. dakikalarda attığı gollerle 3-0 öne geçerken konuk Bulgaristan Strandja futbol kulübü 90+1. dakikada durumu 3-1 yaptı.
Dostluk çerçevesinde düzenlenen hazırlık maçını Fatih Perçimli, Ömer Şivka ve Ufuk Doymaz yönetti. Maçın son dakikalarında başlayan yağmur, maç bitimi izleyenleri tribünlerde yaklaşık 1 saat rehin bıraktı.
Kırklareli Sanayispor Başkanı Muammer Gürsel, Bulgaristan Malko Turnuva Şehri Belediye Başkanı İliyan Yançev’e küçük Karagöz heykeli, takım kaptanına hediye vererek kutladı.
Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Başkur yaptığı açıklamasında dostluk maçının daha önceden olacağını fakat sürekli program yoğunluğundan dolayı ertelendiğini dile getirdi.
Ayrıca Kırklareli’ne gelip bu sevinci paylaştıkları için Bulgaristan Malko Turnuva Şehri’nin Belediye Başkanı İliyan Yançev’i ve Strandja Futbol Kulübü’nü kutladığını belirtti.
Malko Turnuva Belediye Başkanı Yançev Kırklareli’de iyi ağırlandıklarını, Kırklareli karmasının güzel top oynadığını ve bu tür etkinlikleri organizasyon edip davet edildiklerini belirterek Başkan Yardımcısı Başkur’a ve takıma teşekkür etti. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here