Doğa Koleji’nde İndirimli Kayıtlar başladı

46
Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde faaliyet göstermekte olan Doğa Koleji yetkilileri 30 Aralık 2014 Salı günü basın mensupları ile bir araya gelerek Kolejin 2. Eğitim-Öğretim Yılı fırsatlarını anlattı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde faaliyet göstermekte olan Doğa Koleji yetkilileri 30 Aralık 2014 Salı günü basın mensupları ile bir araya gelerek Kolejin 2. Eğitim-Öğretim Yılı fırsatlarını anlattı.
Şimdiden gelecek yıl için kayıt yaptıracak öğrencilerin %15 indirimli olacağını belirten Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Erdal Karakuş kampanyanın Mayıs Ayı’na kadar süreceğini ifade etti. Karakuş, ilk Eğitim-Öğretim Yılı’nın ardından 2. Yıl için indirimli kayıtlarının başladığını söyledi. Okulun yaptığı etkinliklerden bahseden Karakuş çocukların geleceğe daha güvenli ve sağlam yapılı olması için çalıştıklarını, sadece ders açısından değil de sosyal aktivitelerde de başarılı bir öğrenci yetiştirdiklerini söyledi.
* Karakuş; “Ezberciliği değil, yaşarak öğretiyoruz”
Karakuş yaptığı açıklamalarında; “Ezberci eğitimin dışına çıkarak öğrencilere yaşayarak öğretme vizyonu ile ilerleyen Doğa Koleji, Lüleburgaz’daki kampüsünde öğrencilerine zengin eğitim materyalleriyle, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenme imkanı tanıyor. 12 bin metrekare arsa üzerinde, yaklaşık 9 bin metrekare kapalı alana sahip Lüleburgaz Doğa Koleji; Anasınıfı’ndan Anadolu Lisesi’ne kadar tüm sınıflarında Fiber İnternet Kullanımı, Android Alt Yapısı, Sınıf Önü İnfo Ekranları ve Vestel Akıllı Tahtaları ile donatılmış 40 Dersliği ile öğrencilerine interaktif eğitim imkânı sağlıyor. Başta Sanat Sokağı olmak üzere; Drama, Satranç, Resim ve Müzik Derslikleri’nin yanında Kapalı Spor Salonu, Kütüphane, Laboratuarlar, Yemekhane, Kantin, Doğa Store, İdari Ofisleri, Çok Amaçlı Atölyeler ve 350 kişilik Konferans Salonu’nu barındırıyor. Kampüs içinde ayrıca Kapalı Yüzme Havuzu, Açık Hava Spor Alanları ve Teknoloji Sınıfı gibi ortamlarda öğrencilerini “Doğa Konseptli Eğitim” vizyonuyla buluşturacak Ekoloji Derslikleri yer alıyor” dedi. (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.