“Dev Proje’ye yakında başlıyoruz”

3
Kırklarelispor Kulüp Başkan Volkan Can; “Ulusal Lisansın alınması ile tesisleşme konusunda dev adımlar atmaya başlayacağız” dedi.
HABER MERKEZİ
Kırklarelispor Kulüp Başkan Volkan Can; “Ulusal Lisansın alınması ile tesisleşme konusunda dev adımlar atmaya başlayacağız” dedi.
Kırklarelispor Kulüp Başkan Volkan Can, projenin onaylandığını ve tesisleri yapacak olan ekibin Procon Firması Şantiye Koordinatörü olan Necip Budak’ın alanı incelediğini söylerken şunları kaydetti:
“Bugün firma yetkilisi ile bir araya geldik ve ne şekilde yapılacağı konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Kendisi en kısa sürede burada çalışmalara başlanacağını söyledi. Ayrıca 2-3 ay içerisinde de bizlere teslim edeceğini dile getirdi. Bu beni gerçekten çok mutlu etti. Bu proje’nin ana sponsoru Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ayrıca bu proje Kırklareli Belediyesi ve Kırklareli Valiliği sayesinde yapılıyor. Bu doğrultuda kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizim bugüne kadar Kırklarelispor adına kalıcı bir tesisimiz olmamıştı. Bu doğrultuda ilk etapta Antrenman sahası ve soyunma odaları yapılacak. Projenin ikinci bölümünde ise sosyal tesisi ve ikinci antrenman sahasını yapacağız. Ancak ilk amacımız bu projeyi hızlı bir şekilde tamamlamak olacak. Yıllardır uğraş verdiğim bir projenin hayata geçmesi beni son derece mutlu ediyor. Burasını yapacak olan Firma bu alanda belki de Türkiye’nin en iyi firmalarından. Bugüne kadar en çok düşündüğüm şey hep takımızın ligde kalmasını sağlamaktı. Ancak bu tesisler tamamlandıktan sonra çok daha farklı olacak. Alt yapılarımızda ciddi bir yapılaşmaya gidebilme imkânımız olacak. Zira genç oyuncu aldığımız zaman onlara kalabilecekleri bir yer sunamıyorduk. Yapılacak tesisler sayesinde Kırklarelispor’umuzun konumu da çok daha farklı olacak. Bizler her zaman daha iyisini nasıl yapabiliriz onu düşünüyoruz ve Kırklarelispor ve Kırklareli için daha iyisini yapacağız” (Selçuk Vurucu)   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here