Derya Tekman, Türkiye Şampiyonu oldu

0
Edirne Belediyespor’un sporcusu Derya Tekman, Türkiye Şampiyonu oldu.
HABER MERKEZİ
Edirne Belediyespor’un sporcusu Derya Tekman, Türkiye Şampiyonu oldu.
Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde düzenlenen 71 İl’den bin 963 sporcunun katıldığı “Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda Edirne Belediye Spor’u 41 Kilo Bayanlar Kategorisi’nde temsil eden Derya Eşme Türkiye Şampiyonu oldu.
Eşme, daha önce iki kez Türkiye ikinciliği bulunan Eşme, başarısını Edirne’ye armağan ettiğini söyledi.
Edirne Belediyesi’nin ve Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’nün katkılarının da başarısında etken olduğunu ifade eden Eşme, şunları kaydetti:
"Bu büyük başarıda bizden desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkan Yardımcısı ablam Çiğdem Gegeoğlu’na Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan’a bize verdikleri destek ve daima arkamızda olduklarını hissettirdikleri için teşekkür ederim. Ayrıca Spor İl Müdürümüz Serhat Ocak’a salonlarımız tadilatta olmasına rağmen çalışma alanları sağladığı ve Edirne’yi temsil eden tüm sporculara daima imkanları ölçüsünde sağladığı maddi destek için teşekkür ederim. Tüm bu desteklerle eminim ki milli takım seçmesini kazanarak ülkemi Avrupa Şampiyonası’nda temsil edecek ve oradan da madalya ile döneceğim. Atamızın biz gençliğe armağan ettiği Gençlik Haftası’nda aldığım bu şampiyonluk tüm Edirne’ye armağan olsun.” (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here