Demirköy Çetinler Oteli açılışını Eski Bakan İsmet Sezgin yaptı

16
Demirköy’de 3 yılda yapımı tamamlanan Tahir ve Ramiz Çetin kardeşlerin yapmış olduğu üç yıldızlı, 32 oda 75 yatak kapasiteli üst katı restoran olan otelin açılışı ……….

HABER MERKEZİ 

Demirköy’de 3 yılda yapımı tamamlanan Tahir ve Ramiz Çetin kardeşlerin yapmış olduğu üç yıldızlı, 32 oda 75 yatak kapasiteli üst katı restoran olan otelin açılışı  23 ağustos 2013’ te eski TBMM Başkanı İsmet Sezgin tarafından saat 14.30’da  yapıldı.
Açılışa, Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, eski Demirköy Belediye Başkanı Sedat Özgül, İl Genel Meclis Başkanı Behçet Şen, Ticaret ve Sanayi  Odası Başkanı Ertuğrul Çetintaş, İlçe Müftüsü Ahmet Mehmet Alioğlu,Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fuat Şeker, Demirköy Mülki Amirleri ve Demirköy ve köylerinden halk katıldı.
Açılış İstiklal Marşı okunduktan sonra Kuran’ı Kerim okunmasıyla başladı. Belediye başkanı Muhlis Yavuz açılışta yaptığı konuşmada Demirköy’e böyle bir otelin açılmasından mutluluk duyduğunu ve Demirköy’e hayırlı olmasını diledi. Daha sonra İsmet Sezgin yaptığı konuşmada otel açılışına halkın bu yoğun katılımının Demirköylülerin memleketlerine sahip çıktığı anlamına geldiğini, Turizmin Demirköy için bir gelişme kaynağı olacağını ve Otelin Demirköy’e ve Türk Turizmine hayırlı olmasını diledi.
Son Konuşmayı otel sahiplerinden Tahir Çetin yaptı. Çetin; ” Doğup büyüdüğüm ve çok sevdiğim Demirköy’e cenabı hakkın rızasını, siz saygıdeğer hemşerilerimin duasını almak niyeti ile kazandırmaya çalıştığımız tesisimizin şu anlamlı açılış gününe ulaştırdığı için Cenabı Hakka sonsuz şükürler olsun. Otelimiz 75 yatak kapasiteli 32 odamızla yedi gün yirmi dört saat tüm Saygıdeğer halkımızın hizmetinde olacaktır. “ dedi.
Otel açılış kurdelesi İsmet Sezgin, Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Çetintaş tarafında açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra, katılan konuklara yemek ve çay ikramı yapıldı. (Gülcan Kutlu)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here