Civelek; “Cumhuriyetin ilanı milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir.”

14
Kırklareli Valisi Esengül Civelek Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Civelek yayınlamış olduğu mesajda şunları kaydetti; 
    
HABER MERKEZİ
Kırklareli Valisi Esengül Civelek Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Civelek yayınlamış olduğu mesajda şunları kaydetti; “Milletimize eşsiz bir armağan olan Cumhuriyetimizin 91’nci yılını birlikte kutlamanın mutluluk, coşku ve heyecanı içindeyiz. Bu bayram hepimize kutlu olsun. 
 Cumhuriyetin ilanı milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir. 
  Milletimiz, Cumhuriyeti benimsemiş ve bütün değerlerine sımsıkı sarılmıştır. “Egemenlik Kayıtsız, Şartsız Milletindir” ilkesi, devletin ve rejimin temelini oluşturmaktadır. Cumhuriyeti ayakta tutan yegâne kuvvet, milletin kendisidir.
Cumhuriyetin sağladığı barış ve huzur ortamı sayesinde ülkemiz her alanda önemli atılımlar gerçekleştirerek, dünyada saygın bir devlet konumuna gelmiştir. 
Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin 91 nci yılını kutluyor, başta Büyük Önder Atatürk olmak üzere, silah arkadaşları ve canlarını bu uğurda feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, hepinize saygılar sunuyorum.” (Derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here