CHP’de tanıtımlı toplantı

124
* Çarşamba günleri geleneksel olarak yapılan CHP’nin Çarşamba Toplantısı’nda Tuna Soykan, Av. Turgut Dibek, Vecdi Gündoğdu, Rabia Özsan Çakmakçı, Zekin Akın, Üntaç Güner, Turabi Kayan ve Hakan Dedeoğlu CHP’den Kırklareli Milletvekili Aday Adaylığı’nı açıkladı.
HABER MERKEZİ 
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Geleneksel Çarşamba Toplantısı 25 Şubat 2015 Çarşamba günü saat 12.30’da Karaumur Caddesi’nde bulanan il binasında yapıldı. Toplantıya; CHP Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Gürkan Yenerel, CHP Pınarhisar İlçe Başkanı Volkan Ertan Milletvekili Aday Adayları, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Partililer katıldı. 
* “1 Mart’ta Adayları tanıtacağız” 
İlk olarak toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, 1 Mart 2015 Pazar günü saat 14.00’da Kırklareli Esnaf Düğün Salonu’nda Aday Adayların Tanıtım Toplantısı’nın yapılacağını söyledi. Aday Adayı Tanıtım Toplantısı’na Yalova Milletvekili Muharrem İnce’de katılacak. 
* Tuna Soykan aday adaylığını açıkladı 
CHP’nin geleneksel toplantısında ilk olarak Tuna Soykan Aday Adaylığını açıkladı. Büyük bir kalabalık topluluğu ile parti binasına kadar yürüyen Tuna Soykan’ın Aday Adaylık açıklamasını yarın gazetemizde okuyabilirsiniz. Tuna Soykan’ın ardından Turgut Dibek, Vecdi Gündoğdu, Rabia Özsan Çakmakçı, Zekin Akın, Üntaç Güner, Turabi Kayan ve Hakan Dedeoğlu CHP’den Kırklareli Milletvekili Aday Adayı olduklarını açıkladı. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here