CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na 3 Aday

20
* 10 Haziran 2012 Pazar günü yapılacak olan CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı seçimlerine yaklaşırken, başkan adayı günden güne artıyor.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Seçimleri 10 Haziran 2012 Pazar günü saat 10.00’da CHP Kırklareli İl Başkanlığı’nda yapılacak.
CHP Kırklareli Olağan Çarşamba günleri toplantısında Seyhan Delioğlu, Şükran Yöney ve Şükran Gülşen, CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na adaylıklarını açıkladı.
Kırklareli İl Başkanlığı’na yeniden 256 oy alarak seçilen Vecdi Gündoğdu’nun İhsan Kazan ile Devir-Teslim Töreni’nin ardından bir konuşma yapan CHP Kırklareli Merkez İlçe Kadın Kolları Başkan Adayı Şükran Gülşen, hedeflerinin Kırklareli’de CHP’nin daha da ileri gitmesini sağlamak olduğunu söyleyerek, yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
“21 yıl Kırklareli’de çeşitli okullarda Öğretmenlik yaptım ve 1998 yılında emekli oldum. Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye olmamın ardından 2004-2006 yılları arasında, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve Eğitim Sekreterliği yaptım. 2009 Yerel Seçimleri’nde Belediye Meclisi Üyesi Adayı oldum. 14 yıldan beri Kadın Kolları İl Yönetimi’nde aktif olarak çalışıyorum. Her seçimde Kırklareli’mizde Cumhuriyet Halk Partisi’ni zirveye taşıdık. Türkiye’de hep birinci ve ikinci olduk. Bundan sonrada partimizi iktidara taşımak istiyoruz. Bu nedenle kadınlarımızın daha yoğun biçimde siyaset yapmasını istiyoruz. Türkiye’nin kaderini kadınlar değiştirecektir. Laik, demokratik ve özgür bir Türkiye için desteklerinizi bekliyorum.” (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here