“Cazibe Merkezi” tamamlanıyor

21
* Kırklareli Valiliği ile İl Özel İdaresi’nce yürütülen "Cazibe Merkezi Projesi” tamamlanıyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Özel İdaresi’nce yürütülen "Cazibe Merkezi Projesi"  kapsamında 6 bin metrekare alanda; Restoran, Kafe, Kongre Merkezi, Bowling Salonu, Amfi Tiyatro, Müziğe Uyumlu Işık Süs Havuzu hizmete açılırken, bir Kafe İnşaatı da devam ediyor.
Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, "Cazibe Merkezi Projesi"nin hızla sürdürüldüğünü dile getirdi.
Genel Sekreter Eser, Konu ile ilgili açıklamalarda bulunarak Şunları kaydetti; “Bu proje ile Kırklareli’ye yeni bir yaşam alanı kazandırdık.  Çalışmalarımızı Vatandaşlarımız Merkezden en iyi şekilde yaralanabilmesi yönünde yaptık. Merkezimizde; Toplantı Salonu, Restoran, Kafe, Oyun Merkezi, Amfi Tiyatro,  Bowling Salonu, Süs Havuzu bulunuyor.”
Amfi Tiyatro’dan Okullar, Öğrenciler ve her kurumun faydalanacağını dile getiren Eser; “Amfi tiyatroyu çeşitli kültürel etkinlikler için ( tiyatro, oyun vb) okullar, kültür müdürlüğü ve diğer kurumlar kullanabilecekler. Cazibe merkezimiz Kırklarelilinin hizmetinde olacak” dedi
Bowling Salonu’nun da yakında hizmete gireceğini de belirten Eser; “Bowling Salonumuz ihale edildi. İşletmeci hazırlıklarını tamamlayınca faaliyete geçecek” dedi.
Eser, İnşaatı devam eden Kafe İnşaatını da Yap-İşlet-Devret Modeli ile yaptırdıklarını bildirdi. 2 Katlı Kafe olarak hizmet vereceğini bildiren Eser, projenin kısa sürede tamamlanarak Kırklareli halkının hizmetine sunulacağını dile getirdi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here