“Cazibe Merkezi” Projesi tam gaz

0
Kırklareli Valiliği ile İl Özel İdaresi tarafından yürütülmekte olan "Cazibe Merkezi" Projesi sürüyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Valiliği ile İl Özel İdaresi tarafından yürütülmekte olan "Cazibe Merkezi" Projesi sürüyor.
Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser yaptığı açıklamasında, proje ile Kırklareli’ye modern bir tesis kazandırıldığını söyledi.
Şeker Depoları’nda yapılan çalışmalar kapsamında 200 kişi kapasiteli Kongre Merkezi, Amfi Tiyatro, Işık ve Müzikli Süs Havuzu ile Bowling Salonu’nun tamamlandığını hatırlatan Eser, Kafe ve Restoran İnşaatı’nın ise başladığını ifade etti.
Kırklareli’nin her geçen gün gelişerek büyüdüğünü aktaran Eser, kentte ihtiyaç duyulan yeni yaşam alanları oluşturduklarını belirtti.
Projeyi en kısa zamanda tamamlamak istediklerini belirten Eser şunları kaydetti:
“Cazibe Merkezi Projesi adına uygun şekilde yürütülüyor. Son derece güzel bir tesisi Kırklareli’ye kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Modern bir tesis ile Kırklareli’de yeni yaşam alanları oluşturduk. Proje kapsamında Şeker Depoları’ndaki binaları restore edilerek Kongre Merkezi, Amfi Tiyatro, Işık ve Müzikli Süs Havuzu ile Bowling Salonu tamamlandı. İhaleye çıkarttığımız eski Bilim, Sanayi ve Ticaret binası yıkılarak, Kafe ve Restoran İnşaatı başladı. Onunda tamamlanmasıyla projemiz sona ermiş olacak." (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here