Can; “Mayıs’ta yine sokaklara döküleceğiz”

19

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Kırklarelispor’un Başkanı Volkan Can, geçmişte yaşadıkları şampiyonluklarda olduğu gibi, bu sezon sonunda da alacakları başarılarla birlikte halkı yeniden sokaklara dökeceklerini söyledi. Can; “Yaşadığımız sıkıntıların hepsini geride bıraktık. Artık tamamen kendi içinde entegre olmuş bir Kırklarelispor var. Bunun artılarını çıktığımız maçlarda görmeye başladık ve böyle devam edeceğine inanıyorum” dedi

Özellikle ikinci yarıda oynadığı son 4 maçtaki performansıyla göz dolduran temsilcimiz Kırklarelispor’da moraller yüksek. Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, çizdikleri form grafiğinin yukarıya doğru ivme kazandığını, Kırklarelispor’un geçmişten bugüne her zaman üstüne koyarak devam ettiği bir başarı öyküsünün olduğunu söyledi. Can; “Kırklarelisporumuzun her zaman yaşadığı sıkıntıların üstesinden gelmeyi başarabildiği bir gücü var. Bu gücü hem takımda mücadele eden futbolcuların göğüslerindeki ambleme olan inancından, hemde taraftarının takıma kazandırdığı maneviyatından arttırıyor. Takım adına çalışan herkes, şehrimizi temsil eden Kırklarelisporumuzun daima başarılana başarı eklemek adına canlarını dişlerine takarak mücadele ediyorlar. Bu maneviyatın verdiği güçte, Kırklarelisporumuza sahada büyük güç sağlıyor” şeklinde belirtti.
“Herkes yapması gerekenden fazlasını yapıyor”
Kırklarelispor’un her türlü güçlük karşısında toparlanması, takım adına çalışan herkesin yapması gerekenden fazlasını yapmasına borçlu olduklarını dile getiren Can; “Kırklarelisporumuzun karşılaştığı zorluklarda toparlanmasındaki en büyük etmen, herkesin fazlasıyla çaba göstermesine borçluyuz. Takım olarak bir aile ortamı kurduk. Bunun her zaman bize artı kazandırdığını biliyoruz. Kırklarelispor özellikle ikinci yarıda bambaşka bir yüze büründü ve yükselişe geçti. Bundaki en büyük faktörlerden biride, takım içindeki aile tablasonun, hiçbir zorluk karşısında bozulmamasıdır. Taraftarıyla bir bütün olan ve ailenin içine taraftarınıda katan takımımız, zorluklarla mücadelesinde bunu her zaman kullanmıştır” şeklinde belirtti.
“Bu hafta oynayacağımız Giresunspor maçında da bunu göreceğiz”
Zorlu bir rakiple mücadele edeceklerini fakat bunun üstesinden gelebileceklerine inandığını ifade eden Can; “Haftasonu ligin son 9 haftasında hiç puan kaybı yaşamayan Giresunspor’u konuk edeceğiz. Rakibimizin ne kadar forma olduğunu biliyoruz. Kırklarelisporumuz her zaman dile getirdiğimiz gibi, zorlu rakiplerine karşı daha iyi konsantre oluyor ve iyi sonuçlarla sahadan ayrılmasını başarıyor. İnşallah bu haftasonuda aynı şeyi yaşayacağız ve ligin belkide en kritik haftalarından birini puanla kapatacağız” diyerek sözlerine son verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here