Çağlayan öğrencileri sevindirdi

11
 Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, 2013-2014 Eğitim ve Öğretim Yılı etkinlik proğramları kapsamında 19 Eylül 2013 Perşembe günü Doğan Işıkalp İlkokulu, Tevfik Fikret Ortaokulu ……
HABER MERKEZİ
 Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, 2013-2014 Eğitim ve Öğretim Yılı etkinlik proğramları kapsamında 19 Eylül 2013 Perşembe günü Doğan Işıkalp İlkokulu, Tevfik Fikret Ortaokulu ve Mustafa Dalcalı İlkokullarını ziyaret etti. Ziyaret esnasında Kırklareli Belediye Başkanlığınca hazırlanmış olan hediyeleri çocuklara veren Başkan Çağlayan, aile ve öğretmenler ile sohbet edip bilgiler aldı. Okula yeni başlayan öğrenciler hediyeler için Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’a teşekkür ettiler. Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ders başı yapan öğrenci ve öğretmenlere yeni eğitim ve öğretim yılı adına başarılar diledi. 
 Başkan Çağlayan, “Yaşam boyu gerekli olan bilgi ve becerilerin temeli ilköğretimde atılmaktadır. Güzel bir gelecek ve aydınlık yarınlar sizleri bekliyor. Sizlere güveniyor ve sizleri seviyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkabilmenin yolu eğitim seviyesi yüksek bir toplum olmaktan geçmektedir. Sizler Atatürk ilkeleri doğrultusunda yürüyecek, vatana ve millete yararlı yurttaşlar olacaksınız. Siz, geleceğimizin güvencesi ve teminatı olan çocuklarımız ve onların değerli ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyorum.”dedi. (Serkan Koçtürk)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here