Burgaz Eski Valisi’nden KTSO’ya ziyaret

43
Bulgaristan’ın Burgaz Şehri Eski Valisi Pavel Marinov ve eski Vali Yardımcısı Hüseyin Memed Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KTSO) ziyaret etti.
HABER MERKEZİ 
Bulgaristan’ın Burgaz Şehri Eski Valisi Pavel Marinov ve eski Vali Yardımcısı Hüseyin Memed Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KTSO) ziyaret etti.
06 Şubat 2015 Cuma günü gerçekleşen ziyarettin bir nezaket ziyaretti olduğunu söyleyen Burgaz Eski Valisi Pavel Marinov tekrar Kırklareli’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Görevde olduğu süre zarfında Kırklareli’ye birçok ziyaret gerçekleştirdiğini söyleyen Marinov, bu ziyaretlerini sık sık tekrarlayacağını söyledi.  Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdoğan Semerci ve Meclis Başkan Yardımcısı Şevket Başgelen’in de hazır bulunduğu ziyarette bir açıklama yapan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Ertuğrul Ziya Çetintaş, çok eskiden beri iyi ilişkiler içinde oldukları Burgaz’ın eski Valisi ve Vali Yardımcısı’nın Türkiye gelerek odaya yaptıkları ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını söyledi.
Çetintaş; “Kendileriyle uzun bir zamandır görüşememiştik. Kendilerini tekrardan burada görmekten çok mutlu olduk. Bizim kendileriyle çok uzun ve güzel ilişkilerimiz var gerek resmi olarak gerekse ticari olarak. Bugüne kadar neler yaptık ve bundan sonra neler yaparız diye karşılıklı fikir alış verişinde bulunacağız” dedi.
Ziyaret karşılıklı görüş alış verişinde bulunduktan sonra sona erdi. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here