Bulut; “Hedefimiz Kırklareli’yi markalaştırmak”

15
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan ve MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner……

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan ve MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ı 21 Ağustos 2013 Çarşamba günü saat 10.00’da ziyaret etti. Ziyarette çekilen fotoğrafların ardından 45 dakikalık bir bölüm basına kapalı olarak devam etti.
Toplantı sonrasında MHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut Belediye personelini ziyaret ederek hem kendini tanıttı hem de çalışanlara hayırlı işler diledi.
Bulut yaptığı açıklamasında; “Ziyaretteki amacımız hali hazırda bulunan Belediye Başkanımızdan icazet almaktı. Bizler örflerine ananelerine bağlı insanlarız. Şuan işinin başında olan kişiler hangi partiden olursa olsun oların fikrini almak gerekiyor. Bizim ilk etapta amacımız şuan yürütülen ve gelecek için hazırlanmış olan projeleri devam ettirmektir. Kendi projelerimize gelince benim en büyük projem Kırklareli’yi Eğitim, Bilim, Sanat ve Spor Kenti yaparak markalaştırmaktır. Bu işleri yapmak ekip işidir bu işleri yapacak uzman arkadaşlarımız var. İlimizin genel sıkıntılarını biliyoruz ve bunların tespitini yaptık. Bizler siyasi bir oluşumun içerisinde olsak ta Kırklareli Belediyesine siyaset için değil hizmet için talibiz. Bundan sonra sizlerle basın mensupları ile daha sık bir araya geleceğiz ve yapmak istediğimiz projeleri açıklayacağız” dedi. (Serkan Koçtürk)   
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here