‘Bu saatten sonra inanıyorum her şey çok güzel olacak’

9
CHP Kırklareli Milletvekili Dibek; “Bizim bundan sonraki mücadelemiz AKP
iktidarını Türkiye’nin başından uzaklaştırmak adına olacaktır” dedi.

HABER MERKEZİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Delegelerinin 3 Nisan 2011 Pazar günü yapılan Ön Seçim ile 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerde Kırklareli Milletvekili Adaylarını belirlemesinin ardından 533 oy alarak 2. sırada bulunan Av. Turgut Dibek; “Bizim bundan sonraki mücadelemiz AKP iktidarını Türkiye’nin başından uzaklaştırmak adına olacaktır” dedi.
Parti içi mücadele ve yarışın bittiğini belirten Dibek, el ele AK Parti iktidarını Türkiye’nin başından uzaklaştırma çalışmalarının startını vereceklerini söyledi.
Dibek; “Ön seçimimizi Türkiye’nin 29 ilinde olduğu gibi Kırklareli’de de yaptık. Gerçekten çok demokratik bir yarış oldu. Pazar günü 17.00 itibariyle parti içi mücadele ve yarış bitmiştir. Artık bizim bundan sonraki mücadelemiz AKP iktidarını Türkiye’nin başından uzaklaştırmak adına olacaktır. Tüm örgütümüz ve tüm arkadaşlarımız bunun bilincindedir. Uğraşacağımız birileri varsa bu AKP olmalıdır. Bu saatten sonra inanıyorum her şey çok güzel olacak. Lüleburgaz’da örgütümüzle birlikte ilk toplantımızı yapacağız. 3 aday ve diğer seçmen aday adaylarımız da katılacak. Lüleburgaz’da el ele AKP iktidarını Türkiye’nin başından uzaklaştırma çalışmalarının startını vereceğiz. Çok güzel bir yarış oldu. Ben delegelerimizin şahsına tüm örgütümüzü kutluyorum. Örgütümüz gerçekten çok sağı duyulu bir tercihle 3 arkadaşımızı listeye taşıdılar. Bende Kırklareli merkez ilçeyi temsilen listedeyim. Büyük gurur duyuyorum. Tüm örgütümüze saygılar sunuyorum” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here