Bu haftaki kahvaltıya İlçe Emniyet Müdürlüğü ev sahipliği yaptı

21
Kırklareli’nin Pınarhisar Kaymakamlığı tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantılarda kurum personellerinin tanınması ve en iyi hizmet standartlarına ulaşmak için kurumlar arası etkileşimin düzenlenmesi hedeflenirken, ayrıca kurumların sorunları ele alınarak çözümü konusunda görüş alışverişinde bulunuluyor.
 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesindeki Kamu Kurum ve Kuruluşları tarafından bir program dahilinde haftanın Salı ve Perşembe günleri kahvaltı ve tanışma toplantıları düzenleniyor. 28 Haziran 2011 Salı günü gerçekleştirilen bu toplantılara bu defa Pınarhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ev sahipliği yaptı.
Pınarhisar’daki “Festival Alanı Yüzme Havuzu ve Dinlenme Tesisleri”nde saat 08.30’da düzenlenen kahvaltıya; Pınarhisar Kaymakamı Mevlüt Özmen, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Levent Günaydın, İlçe Emniyet Müdürü Salim Alemdar, İlçe Jandarma Komutanı Kd. Üsteğmen Cem Koç, Askerlik Şube Başkanı Kd.Bşçvş. Taner Aktaş, Yazı İşleri Müdürü Kemal Çağlıyan,  İlçe Müftüsü Gürbüz Yılmaz, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Ergin, İlçe Tarım Müdürü Ömer Faruk Naralan, İlçe Milli Eğitim Müdür  Vekili Kadir Şahin, Malmüdürü Altan Bölükbaşı, Sağlık Grup Başkanı Meral Günay, Tapu Müdürü İzzet Gürbüz, TREDAŞ Şefi Özcan Tatlıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Tarık Bayraktaroğlu, CHP İlçe Başkanı Volkan Ertan, MHP İlçe Başkanı Nedim Bars katıldı. 
* “Sıkıntıların çözülmesi bakımından çok verimli oluyor”
Düzenlenen bu toplantıların kurumlar arasındaki sıkıntıların bire bir dile getirilerek çözüm yollarının bulunması açısından çok verimli geçtiğini belirten Pınarhisar İlçe Emniyet Müdürü Salim Alemdar; 
“Kaymakamlığımız tarafından ilçemizde bulunan kurumlar arasındaki birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla yaklaşık 2 ay evvel başlayan kahvaltılı toplantıların bugünkü ev sahipliğini İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak biz yapıyoruz. Bu düzenlediğimiz kahvaltıda müdürlüğümüzde bulunan personeller ile diğer kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, siyasi partilerin temsilcileri yer alıyor. Kahvaltıyı veren kurumun personeli bu kahvaltılı toplantılarda diğer daire müdürlerini tanıyorlar. Kurumlar arasındaki sıkıntılar bu toplantılarda dile getiriliyor. Bu sıkıntıların giderilmesi için görüş alışverişinde bulunuluyor. Bu toplantıları haftada Salı ve Perşembe olmak üzere 2 gün yapıyorduk. Yaz aylarının girmesi dolayısıyla bu toplantıları şimdilik haftada 1 güne düşürdük. Bu toplantılar kurumlar arasındaki sorunların çözümü açısından yararlı oluyor. Bire bir bu sıkıntıların paylaşıldığı bir ortam oluyor. Tanışma ve kaynaşma bakımından verimli geçiyor” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.