Bu hafta CHP, 4C konusunu ele aldı

8
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanlığı’nda her hafta Perşembe günü yapılan bir konu bir konuk toplantısında, bu hafta partililere “4 C konusu”  anlatıldı.

Özkan Başaran

Parti binasında yapılan toplantıda, konu ilgili bir sunum yapan Genel İş Trakya Şube Başkanı Alaaddin Öztürk, “Tekel işçilerinin sorunu artık halk sorunu olmuştur, 4-C uygulaması sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyet’inin vatandaşlarına reva gördüğü bir uygulama olamaz.” dedi.
Öztürk, konuşmasında ayrıca, Tekel işçilerinin her türlü zorluğa ve siyasal iktidarın her türlü baskısına karşı Ülkede 66 gündür onurlu bir şekilde direniş örneği gösterdiğini de belirtti.
İlçe Başkanı İrfan Altınel aynı zamanda yapılacak olan kadın kolları seçimleri hakkında partililere kısa bir değerlendirme yaptı.
Toplantı sonrası, Demokratik Sol Parti Babaeski İlçe Başkanlığı Üyeliğinden istifa eden Hakkı Tarım,  yapılan törenle Cumhuriyet Halk Partisine üye oldu.  İlçe Başkanı İrfan Altınel, yapılan tören sonrası, Hakkı Tarım’ın yakasına, CHP’nin rozetini taktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here