Bölgesel Amatör Lig’te maçlar bugün oynanacak

23
Üniversitelere Giriş Sınavı nedeniyle hafta sonu oynanmayan Bölgesel Amatör Lig’i (BAL) 11. Grup’taki maçlar bugün oynanacak. Son dört hafta girilirken ilk iki sıra ve düşme hattında heyecan yükseldi.

HAÜBER MERKEZİ
Üniversitelere Giriş Sınavı nedeniyle hafta sonu oynanmayan Bölgesel Amatör Lig’i (BAL) 11. Grup’taki maçlar bugün oynanacak. Son dört hafta girilirken ilk iki sıra ve düşme hattında heyecan yükseldi.
Bu bugün onanacak maçların görünümü şu şekilde;
* Babaeskispor-Edirne Spor Gençlik
 Ligi Namağlup lider bir şekilde devan eden Edirne Spor Gençlik ilk iki için son 4 haftaya girilirken büyük bir avantaja sahip. Lig’te şuna kadar oynadığı 22 maçta 52 puan toplayan lider Edirne Spor Gençlik bu hafta 25 puan ile ligte 10. sırada bulanan Babaeskispor deplasmanına çıkıyor. Babaeskispor-Edirne Spor Gençlik maçı Babaeski 100. Yıl Stadı’nda oynanacak.
* Çerkezköyspor-Lüleburgazspor
Lig’te kalma mücadelesi veren Lüleburgazspor için bugünkü maç hayati önem taşıyor. Lig’te 10 puan ile son sırada bulunan Lüleburgazspor bu maçtan alacağı iki farklı yenilgi ile bitime 3 hafta kala BAL Ligi’nden düşmesi kesinleşecek. Çerkezköyspor ise bu maçı kazanıp ligte kalma şansını son haftalara taşımak istiyor. Çerkezköyspor-Lüleburgazspor maçı Mustafa Uğraş Stadı’nda oynanacak.
* Yalovaspor-Dikilitaşspor
Lig’te 14 puan ile düşme hattında bulunan Yalovaspor bugün İstanbul temsilcisi Dikilitaşspor’u konuk edecek. Bu maçtan alacağı 3 puanla son haftaya kadar ligte kalma şansını sürdürmek isteyen Yalovaspor’un kulağı da Çerkezköyspor-Lüleburgaz maçında olacak. Yalovaspor-Dikilitaşspor maçı Yalova Atatürk Stadı’nda oynanacak.
* Bozcaadaspor-Tekirdağspor
Lig’te hiçbir iddiası bulunmayan, sadece ligi iyi bir yerde bitirmek için mücadele eden iki takımın mücadelesine sahne olacak bir maç. Bozcaadaspor-Tekirdağspor maçı 20 Eylül İlçe Stadı’nda oynanacak.
* Yenibosnaspor-İstanbul Halide Edip Adıvarspor
Lig’te 48 puanla ligin ikinci sırasında bulunan İstanbul Halide Edip Adıvarspor, ligin güçlü ekiplerinden Yenibosnaspor deplasmanına çıkıyor. Yenibosnaspor-İstanbul Halide Edip Adıvarspor maçı Bahçeli Evler İl Özel Stadı’nda oynanacak.
* Vefaspor-Yeni Çanspor
İki orta sıra ve hiçbir iddiası bulunmayan iki takımın mücadelesi formalite ötesine geçmiyor. Vefaspor-Yeni Çanspor maçı Vefa Stadı’nda oynanacak.
* Keşanspor-Armutlu Belediyespor
Son haftalarda aldığı başarısız sonuçlarla bir anda düşme hattındaki takımlarla arasında 9 puan kalan Keşanspor bu maçı kazanıp ligin bitmesini bekleyecek. Keşanspor-Armutlu Belediyespor maçı Keşan Atatürk Stadı’nda oynanacak. (Kadir Sinici)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.