“Biz, birlikte Türkiye’yiz”

13
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Av. Tülay Tunçay Peker, gazetemize yaptığı ziyaretinde “Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi” ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Av. Tülay Tunçay Peker gazetemizi ziyaret etti. Demokratik Açılım Süreci çerçevesinde gündeme getirilen “Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi” ile ilgili açıklamalarda bulunan Peker partilerinin nihai amacı ile ilgili olarak şunları kaydetti:
“Bizi birbirimizden ayırmak, bizim aramıza nifak sokmak, aramıza husumet tohumları ekmek, bizi birbirimize düşman eylemek kimsenin hakkı da değildir, haddi de değildir. Niceleri çıktı, bunu başarabileceğini, aramıza nifak sokabileceğini, bizi birbirimizden koparabileceğini düşündü.
Tarih, şimdi onları değil, bizim sarsılmaz kardeşliğimizi yazıyor. Biz küçük meselelere takılıp kalmayız. Biz büyük düşünmek, büyük adımlar atmak zorundayız. Ülkemiz adına, bu topraklar adına, istiklalimiz, istikbalimiz, bayrağımız, vatanımız adına daha fazla kenetlenerek Türkiye’yi çok daha ileri hedeflere taşımak durumundayız. Çünkü biz birlikte Türkiye’yiz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here