“Birlik ve beraberlik içinde olacağız”

24
Kırklareli Muhtarlar Derneği’nde Vedat Dengiz Dönemi başladı
HABER MERKEZİ
Kırklareli Muhtarlar Derneği’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
15 Mayıs 2013 Çarşamba günü saat 11.00’da Muhtarlar Derneği Lokali’nde yapılan Genel Kurul’da Bademlik Mahalle Muhtarı Gürsel Yılmaz ile Kavakdere Köy Muhtarı Vedat Dengiz’in listesi yarıştı.
Divanın oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu’nda bulunuldu. Gündem gereği Faaliyet ve Denetleme Kurulu Raporları okunarak oylamaya sunuldu. Genel Kurul’a Mahalle ve Köy Muhtarları katıldı.
Yapılan seçimde 48 oy kullanılırken, 25 oyu alan Kavakdere Köy Muhtarı Vedat Dengiz, Kırklareli Muhtarlar Derneği Başkanı olarak seçildi. Yapılan seçimde Başkan Adayı Bademlik Mahalle Muhtarı Gürsel Yılmaz ise 22 oy aldı, 1 oy geçersiz sayıldı.
Kırklareli Muhtarlar Derneği’nin Başkanlığı’na seçilen Kavakdere Köy Muhtarı Vedat Dengiz, başkanlığa seçilmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, tüm Köy ve Mahalle Muhtarlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söyledi.
Dengiz; “Kırklareli’ne yakışır örnek bir muhtarlar derneği olacak. Yapılan seçimde Dernek Başkanlığı’na bizleri layık gören muhtar arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bütün muhtar arkadaşlarımızı canı gönülden kucaklıyorum. Ben ve yönetim kurulumuz ile birlikte çok güzel işler yapmak istiyoruz. Kırklareli’de kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte uyum içerisinde güzel projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Allah bizleri utandırmasın. Şimdiye kadar başkanlık yapan ve bizlere bırakan Cemal muhtarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan Genel Kurul’da Muhtarlar Derneği Başkanı olarak seçilen Vedat Dengiz’in listesi şu şekilde;
Yönetim Kurulu Asil; Vedat Dengiz, Hüseyin Turan, Muammer Evcimen, Metin Duygun, Mustafa Özece,
Yönetim Kurulu Yedek; Özcan Sevimser, Musa Daloğlu, Abbas Akbaş, Hüseyin Tirayakioğlu, Şevki Atkan, 
Denetim Kurulu Asil; Kemal Gündüz, Remzi Kasap, Bülent İnan,
Denetim Kurulu Yedek; Mecit Babür, Hasan Görgüner, Ali Özkan (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here