Bir üst rütbeye terfi edenlere rütbeleri törenle takıldı

25
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 2011 Yılı Merkez ve Yüksek Değerlendirme Kurulu kararı ile bir üst rütbeye terfi eden personel için Terfi Töreni düzenlendi.
HABER MERKEZİ
30 Haziran 2011 Perşembe günü saat 15.00’te Edirne Yolu üzerinde bulunan Polisevi Yazlık Tesisleri’nde düzenlenen Terfi Töreni’ne; Kırklareli Valisi Mustafa Yamak, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Mehmet Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Şube Müdürleri, Şube Müdürleri, Amirler, polis memurları ile aileleri katıldı.
2. Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi eden Hüseyin Ertuğrul Dilek’e Kırklareli Valisi Mustafa Yamak, 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi eden Ogün Vural’a İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mehmet Yiğit,  3. Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi  eden İsmail Soyseven’e Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, 4. Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi eden Hüsnü Uz’a İl Emniyet Müdür Yardımcısı Abdurrahman Tosun, 4. Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi eden Bahri Erol’a İl Emniyet Müdür Yardımcısı Akın Bıyıklı, Emniyet Amirliği rütbesine terfi eden Emel Uzcan Derin’e Muhabere ve Elektronik Şube Müdürü Engin Duraker, Başkomiserlik rütbesine terfi eden İbrahim Özdemir’e EKKM Şube Müdürü Cihat Önder,  Başkomiserlik rütbesine terfi eden Rıza Topçu’ya Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürü Kamil Ünver, Başkomiserlik rütbesine terfi eden Nezahat dal’a Asayiş Şube Müdürü Ayhan Kurtoğlu, Başkomiserlik rütbesine terfi eden Şakir Oda’ya Yabancılar Şube Müdürü Metin Mandacı, Komiserliğe terfi eden Kemal Mutlu’ya Özel Harekat Şube Müdürü Oktay Sayar tarafından rütbeleri takıldı. 
Terfi Töreni’nin ardından kısa bir konuşma yapan İl Emniyet Müdürü M ehmet Behzat Canbazoğlu bir üst rütbeye terfi eden meslektaşlarını kutlayarak, bundan sonra sorumluluklarının daha çok arttığını, ancak şimdiye kadar yaptıkları hizmetler, aldıkları mesleki eğitim ve tecrübeleriyle bu sorumlulukları taşıyacaklarına yürekten inandığını ifade etti. Canbazoğlu bu rütbelerin alınmasında en büyük destekleri olan  meslektaşlarının eşlerini de kutlayarak uzun ve sağlıklı bir ömür temennisinde bulundu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here