Bir ömür beraberlik için söz verip, “Evet” dediler

19
Kırklareli merkez ilçede günlük olarak yayınlanmakta olan Önadım Gazetesi’nde Muhabirlik yapmakta olan …
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçede günlük olarak yayınlanmakta olan Önadım Gazetesi’nde Muhabirlik yapmakta olan meslektaşımız Kadir Usanmaz ile Tennuz Tez, 07 Eylül 2014 Pazar günü saat 12.00-17.00 arasında Rakkas Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreni ile bir ömür boyu beraberliğe adım attılar.
Saat 11.30’da büyük bir kalabalık ile düzenlenen Düğün Konvoyu ile tüm şehri gezen Kadir-Tennur çifti alileri, akrabaları ve dostları ile birlikte düğünün yapılacağı yere geldiler. Yapılan ilk dansın ardından Kırklareli Belediyesi Nikah Memuru’nun kendilerine sorduğu soruya “Evet” diyen Kadir-Tennur çifti dünya evine girmiş oldu.
Nikahın kıyılmasının ardından Düğün Pastası’nı kesen çiftin yaptığı ilk dansın ardından takı merasimi düzenlendi. Takı merasiminin ardından kendilerini sahne atan çifte başta ailesi ve akrabaları olmak üzere tüm dost ve arkadaşları eşlik ederek, canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak bir ömür boyu beraberlik için “Evet” diyen Kadir-Tennur Usanmaz çiftine bir ömür boyu mutluluk dileriz. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here