Belediye Başkanlığı’ndan Sakatlar Derneği’ne ziyaret

16
Belediye Başkanlığı’ndan Sakatlar Derneği’ne ziyaret

Dünya Özürlüler Günü dolayısıyla geçtiğimiz günlerde Türkiye Sakatlar Derneği Kırklareli Şubesi’ne, Kırklareli Belediye Başkan Vekili Adem Sevim tarafından bir ziyaret gerçekleşti.

Belediyenin, engellilerin yaşamlarını kolaylaştıracak düzenlemelerin yapılması için üzerine düşen görevi mevcut imkanlar dahilinde karşılamaya hazır olduğunu kaydeden Sevim, “Engellilerimize yönelik istekleri geri çevirmemek konusunda hassas davranıyoruz.

Belediye Başkanımız Cavit Çağlayan’da bu yöndeki Sosyal Sorumluluk Projemize çok önem veriyor. ‘Engelli Hemşehrilerimle, Engelleri Aşacağız’ projesinde hem gelen talepler, hem de çalışma arkadaşlarımızın araştırmaları sonucu rastladığı mağdur ve özürlü hemşehrilerimize destek olunması konusunda çok hassas davranıyor” dedi.

Sakatlar Derneği Kırklareli Şube Başkanı Irfan Özleklioğlu’da, Sevim’in konuşmasının ardından şu açıklamalarda bulundu: “Yapılan ziyaretten çok memnunuz. Bizi bugün de unutmayacağınızı biliyorduk. Kırklareli Belediyesi her konuda ve her zaman yardımları, desteği ve dostluğu ile yanımızda oluyor.

Belediye Başkanımız sayın Cavit Çağlayan tüm ekibiyle birlikte bize çok iyi yaklaşıyor. Son derece samimi ve her zaman sıcaklar.”

Bu açıklama sonrasında Özleklioğlu tarafından duyulan memnuniyetin bir simgesi olarak Başkan Vekili Adem Sevim’e karanfil hediye edildi. Sevim, dernek yönetiminin iyi işlere imza attığını belirterek, bundan sonraki süreçte de başarılar diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here