Bayan Tezsezer’e Plaket

21
Kırklareli Üniversitesi’ne bağlı, Babaeski Meslek Yüksek Okulu’nda, Samba rüzgârı esti.

 

HABER MERKEZİ
Önceki Babaeski Belediye Bakanı Av. Haluk Tezsezer’in eşi Öğretim görevlisi Serap Tezsezer’e de Plaket verildi.
MYO’ da, düzenlenen törende, 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılı sürecinde, Sosyal, Kültürel ve Sportif faaliyetlere katılan Öğrencilere, Okul Müdürü Yrd. Doç Dr. Gülnur Eti İçli, tarafından başarılı çalışmalarından dolayı birer teşekkür belgesi verildi.
MYO Okul Müdürü Eti İçli, ayrıca bu çalışmaları 1. ve 2. dönem boyunca büyük bir sabırla ve titizlikle hazırlayan; Sportif Faaliyetlerden Sorumlu Okul Müdür Yardımcısı Nedim Yakut’a, Tiyatro ve Müzik Grubu Sorumlusu Öğretim Görevlisi ve Önceki Babaeski Belediye Başkanı Av. Haluk T ezsezer’in eşi, Serap Tezsezer’e ve Dans Grubu’ndan Sorumlu Burcu Vural’a, başarılı çalışmalarından dolayı birer plaket verdi.
Düzenlenen törende konuşma yapan Okul Müdürü Eti İçli, şunları söyledi;
“2009-2010 Eğitim-Öğretim yılı süreci içerisinde, Öğrencilerimiz çok büyük kararlılıkla ve Özverili olarak çalıştılar. Okulumuzu düzenlenen tören ve yarışmalarda gururla temsil ettiler. Onlara bu gayretlerinden dolayı huzurunuzda çok teşekkür ediyorum. Motive olmaları ve daha iyi çalışmaları için Öğrencilerimizi her zaman destekliyorum.”
Ödül töreninden sonra, Dans Grubu Öğrencileri, Okulda ki öğrenci arkadaşlarına mükemmel bir Samba Dansı gösterisi yaptılar. (s)


 
 
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here