Başmüdür Çınar; “174. Kuruluş Yıldönümümüzü kutlayacağız”

15
İlk Posta Teşkilatı, halkın posta ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyl..
HABER MERKEZİ
İlk Posta Teşkilatı, halkın posta ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kuruldu. 23 Ekim 2014 tarihinde 174. Kuruluş Yıldönümü’nü kutlayacak olan PTT A.Ş., gelişen teknoloji ile birlikte sürekli kendini yenileyerek, çağı yakalamanın ve halkımıza en kaliteli hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyor.
Kırklareli PTT Başmüdürü Kenan Çınar yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Şahsım ve her kademede hizmet veren personelimin amacı; Güzel Vatanımıza, Yüce Milletimize ve Şirin Kırklareli’mize hizmet alanlarımızı genişleterek en kaliteli hizmeti sunmak olacaktır.
Bu vesileyle, üstün vazife anlayışı içerisinde çalışan personelimize, bu günlere gelmemizi sağlayan ve Kuruluşumuzda emeği geçmiş değerli emekli mensuplarımıza teşekkürlerimi iletir, daha nice Kuruluş Yıldönümlerini huzur içerisinde kutlamamız temennisiyle sağlık ve mutluluklar diler, saygılar sunarım.”
Kırklareli PTT Başmüdürlüğü tarafından düzenlenen 174. Kuruluş Yıldönümü kutlama programı kapsamında; bugün 09.00’da Atatürk Anıtı’na çelenk konularak saygı duruşunda bulunulacak. Saat 09.30’basın mensuplarına bilgilendirme toplantısı düzenlenecek. Saat 11.45’te de Kırklareli Valisi Esengül Civelek ziyaret edilecek. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here