“Başkanımızı Milletvekili yaparız”

2
* Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker ve çalışmaları konusunda Kaynarcalılarla çok özel sohbetler yaptık.
HABER MERKEZİ
Son zamanlarda çalışmaları ile basında sık sık yer alan Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi’ne bacğlı Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker’i Kaynarcalılara sorduk. Kaynarca’daki kısa gezimiz sırasında insanların sevgi ve saygı gösterisine şahit olduğumuz Başkan hakkında Kaynarcalılar yorum yaptılar.
Kaynarcalılar; “Biz Başkanımızdan çok memnunuz. Biz yılardır böyle bir başkan aradık. Daha önceki Başkanlarımız da iyi idi fakat bu daha çalışkan. Hem kendisi buralara tırnaklarınla gelmiş. Tahsilli, insanın halinden anlayan, ileri görüşlü birisi. Bizim daha önceden de böyle bir Başkan’a ihtiyacımız vardı. Kendisini halka adamış bir Başkan bizim başkanımız. Biz bu devre seçtiğimiz bir Başkan gelecek devre yerini dolduracak bir kişi bulursa tereddütsüz Milletvekilimiz olmasını istiyoruz. Ancak bunun için bir isteğimiz var. Bizlere kendi ayarında birini ayarlayabilirse Milletvekili yaparız. ”
* “Halk en doğru kararı verir”
Vatandaşın bu sözleri üzerine bu konuda düşüncesini sorduğumuz Serdar Türker; “Benim Kaynarca ile ilgili hedeflerim ve planlarım var. Ben önce Kaynarca ile ilgili hedeflerimi gerçekleştirmek istiyorum. Bunun ile ilgili çalışmalarımızı şuan imkanlarımız dahilinde yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim. Kaynarca’nın ihtiyaçları çok bu yüzden çok çalışmamız gerekiyor. Vatandaşımın bu isteğine saygı duyuyorum. Zaman neyi gösterir bilemem. Bu işe başlarken benim sloganım şuydu “Kaynarcayı önce Türkiye’ye sonra dünyaya tanıtmak” bunun için projeler üretiyoruz. İnşallah ileriki süreçte ne olacak bilemeyiz. Ben hep şöyle söylerim; Halk hak edeni hak ettiği yere getirir. Halk en doğru kararı verir” dedi. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here