Başkan Zengin; “Kadınlarımız baş tacımız”

14
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Kadın Kolları ve Merkez İlçe Kadın Kolları yöneticilerini bir araya getiren,  CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, 20 Ağustos………….

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Kadın Kolları ve Merkez İlçe Kadın Kolları yöneticilerini bir araya getiren,  CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, 20 Ağustos 2013 Salı akşamı Dostluk Parkı’nda toplantı sonrası çay içerek birlik beraberlik mesajı verdi.
CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca’nın da bulunduğu sohbet toplantısında CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin kısa bir konuşma yaptı.
Başkan Zengin yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
“İlçe Başkanlarımızla bir toplantı yaptık. Belediye Başkan Adaylarımızın belirlenmesinde Kayıtlı Üyelerle Eğilim Yoklaması isteğimiz netleşti. Aday belirleme yöntemlerinin önemli kriterlerinden biri de Kayıtlı Üyelerle Eğilim Yoklaması’dır. Bunun yanı sıra anket çalışması ve örgütümüzün görüşü de önemli aday belirleme kriteridir. İlçe Başkanlarımızla yaptığımız toplantıda gerek Kırklareli Milletvekillerimizin, gerek Belediye Başkan adaylarımızın ve gerekse örgütümüzün kayıtlı üyelerle eğilim yoklaması konusunda görüş birliği içinde olduğunu konuştuk. Bu görüş birliğimizi ve Üyelerle EĞİLİM YOKLAMA isteğimizi Genel Merkezimize bildireceğiz.
Bu akşam da İl Kadın kolları ve Merkez İlçe Kadın Kolları yöneticilerimizle bir toplantı yaptık. Partimizin uygulanacağı kadın kotasıyla yerel yönetimlerde daha çok kadınımız görev yapacaklar. Kadınlarımız örgütümüzün çok önemli unsurudur. Bu akşam birlik beraberlik içinde bir toplantı gerçekleştirdik. Yaklaşan yerel seçimlerde kadınlarımızla omuz omuza CHP’nin iktidarı için yollara düşeceğiz. Şu anda toplantı sonrası parkta çay içerek birlik beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Kadınlarımız CHP’nin başının tacıdır. Kadınlarımız baş tacımızdır.” (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here