Başkan Yılmaz; “Demokrat Parti’den adayım”

12
Kırklareli’nin Vize İlçesi’nin çalışkan Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, Parti değiştireceği konusunda Halk arasında ki söylentiler ve basında çıkan haberler üzerine

HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Vize İlçesi’nin çalışkan Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz, Parti değiştireceği konusunda Halk arasında ki söylentiler ve basında çıkan haberler üzerine gazetemize bir açıklama yaparak, parti değiştirmediğini, 30 Mart’ta önceden olduğu gibi yine DP’den aday olacağını söyledi.
Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz konuyla ilgili şu açıklamada bulundu;
 “Halkımız konuşuyor ve merak ediyor. Basın da bu konuda doğal olarak duyumlarını yazıyor. Bazı partilerden teklif aldığım doğru. Teveccüh gösterip beni partilerinin adayı görmek isteyenler var.  Ancak benim hizmet yapmak için parti değiştirmeme gerek yok.  Hazırladığımız Avrupa Projeleri’nden elde ettiğimiz finansla Vize’ye büyük yatırım ve hizmetler yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. İlk Başkan olduğumda, Vize Halkı beni DP adayı olarak seçti. Bu güne kadar da böyle geldik. Parti parti gezmenin bana da, Vize’ye de bir faydası olacağını sanmıyorum. Bu yüzden başka bir partiden aday olmayı da düşünmüyorum” dedi. (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here