Başkan Kılavuz; “AK Parti, Kırklareli’de oylarını katlayarak yükseliyor”

12
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Av. Zeki Kılavuz 14 Mayıs 2013 Çarşamba günü Babaeski’ye gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu.
HABER MERKEZİ
Bu ziyaretlerden biri de Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’dı. Babaeski Yağlı Tohumlar Kooperatifi’ne gelen AK Parti Kırklareli İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz, Hilmi Kahraman’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek “14 Mayıs Çiftçiler Günü”nü kutladı.
Başkan Hilmi Kahraman; “Başkan Kılavuz’un bu ziyaretinden mutluluk duydum. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde yağlı tohum üreticileri adına, kendisine teşekkür ediyorum. AK Parti’nin Yeni İl Başkanı Av. Ahmet Zeki Kılavuz ile Kırklareli’de büyük başarılara imza atacağına inancım tamdır. Önümüzdeki yerel seçimlere daha çalışkan teşkilatlarla hazırlanmak için bazı nöbet değişimleri olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Hilmi Kahraman, ben de bir AK Parti Üyesi olarak gereken desteği vermeye hazırım” dedi.
Bu sözler üzerine Başkan Ahmet Zeki Kılavuz da; “Bölgemizde uygulamaya başlayacağımız çalışma sistemini yakında uygulamaya koyacağız. Oluşturduğumuz Sokak Temsilcileri ve Mahalle Temsilcileriyle çalışma modelini henüz gerçekleştiremedik. Bir an önce bu uygulamayı devreye sokarak, teşkilatlarımızı daha dinamik bir yapıyla harekete geçireceğiz. Partimizin Kadın Kolları ve Gençlik kolları çok daha aktif çalışacaklar. Bir taraftan teşkilatlar, öte yandan Gençlik ve Kadın Kolları ile işgüdümlü Mahalle ve Sokak temsilcileri hummalı bir çalışmaya girişeceğiz. Önümüzdeki yerel seçimlerde Babaeski bizim için çok önemli. Bugün yaptığım ziyaretlerde AK Parti’ye karşı hep olumlu tepkiler aldım. Babaeski halkı Ak Belediyeciliğin başarılarını biliyor. Hizmete susamış Babaeski Halkı Ak Belediyeciliğin hizmetlerinden nasiplenmek istiyor. Yapılan kamuoyu araştırmalarında Kıklareli’nin tamamında Ak Partinin oylarını katlayarak yükseldiğini gözlüyoruz.Bu yükseliş bize daha çok çalışma hırsı veriyor. Biraz gayret gösterirsek, Kırklareli’de, Babaeski’de ve birçok ilçe ve Beldemizde Belediye seçimlerini rahatlıkla kazanırız” dedi. (Özkan Başaran)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here