Başkan Kesimoğlu Ulaşım Sorunu’nun çözümü için ilk adımı atıyor

33
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Üniversite öğrencilerimizin ulaşım sorunlarının çözümü için kendilerini 27 Ekim Pazartesi günü saat 14.00’te Belediyemizde buluşmaya çağırıyorum” dedi.
HABER MERKEZİ
Üniversite öğrencilerinin Ulaşım Sorunları ile ilgili şikâyetlerinden sonra Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu sorunun çözümü için Üniversite Öğrencileri’ne çağrıda bulundu.
Başkan Kesimoğlu, Kırklareli’nin ulaşım noktasında hak ettiği yerde olmadığını belirtti ve sorunun sahipleri ile birebir görüşerek görevlerini yerine getireceklerini ifade eden açıklamasında şunları kaydetti; 
“Sevgili arkadaşlarım maalesef kentimizde ulaşım noktasında hak ettiğimiz noktada değiliz. Özellikle üniversite öğrencilerimiz bundan çok etkileniyor ve şehrimizde mutlu olamadıklarını söylüyorlar.
Onların ulaşım ve diğer bütün sorunlarını konuşmak, kentimizde onları daha iyi koşullarda misafir etmek için 27 Ekim Pazartesi günü saat 14.00’te onları Belediyemizde buluşmaya çağırıyorum. Sayı önemli değil, gerekirse Belediye Meclisi Toplantı Salonumuzu açarız. Gelsinler ve sorunlarını, projelerini birinci elden bizlere iletsinler, biz de görevimizi yerine getirelim. Lütfen sizler de çevrenizdeki öğrencileri bu toplantıdan haberdar edin ve katılım sağlamaları noktasında çağrıda bulunun, sorunlarımızı çözelim, iletişimimizi koparmayalım.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here