Başkan Kesimoğlu; “Kırklareli’de bozuk yol kalmayacak”

27
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, kentin çeşitli bölgelerinde yol düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, kentin çeşitli bölgelerinde yol düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, uzun zamandır vatandaşlar tarafından şikayet  konusu olan Demirtaş Mahallesi Fuat Umay Sokak ve Yayla Mahallesi Eski Adliye Sokak üzerinde yol düzenleme çalışmalarına başladı. Ekipler, sokak çalışmaları kapsamında bozuk yolları yeniden parke taş döşemesi yapmak üzere kazı çalışmalarına başladılar. Parke taş döşenecek olan Fuat Umay Sokak ve Eski Adliye Sokak üzerindeki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı açıklandı.
* Sıcak Asfalt çalışmaları sürüyor
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, parke taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra sıcak asfalt çalışmalarını da sürdürüyor.
Bu kapsamda Karacaibrahim Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı (Karagöz Heykeli Önü) ve Karakaş Mahallesi Sancaktar Caddesi (Eski Tekel önü) üzerinde sıcak asfalt çalışmalarına başladılar.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu; “Çalışmalarımız hava şartları müsaade ettikçe devam ediyor. Ekiplerimiz ihtiyaç duyulan bölgelerde parke taşı döşemesinin yanı sıra sıcak asfalt çalışması da gerçekleştiriyor. Bu konuda vatandaşlarımızın yoğun olarak bize ilettiği yollarımızı öncelikler arasına alıyoruz. Bu kapsamda da çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi. (Derya Atkoşan)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here