Başkan Kesimoğlu; “Batının Güne Bakan Şehri Kırklareli”

15
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı açıklamasında Kırklarelili vatandaşların istekleri doğrultusunda ortak aklı kullanarak, Kırklareli’nin gelişmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı açıklamasında Kırklarelili vatandaşların istekleri doğrultusunda ortak aklı kullanarak, Kırklareli’nin gelişmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.
Kırklareli’nin huzurlu bir Kent olduğunu söyleyen Başkan Kesimoğlu; “Her zaman Kırklareli. Birlik içinde, huzurlu biçimde” diyerek, Kırklareli gibi güzel ve huzurlu bir şehrin hep birlikte yönetileceğini söyledi.  
Kırklareli için önemli projelerinin olduğunu aktaran Kesimoğlu, yapılacak olan plan ve projelerin hayata geçirilmesi ile birlikte Kırklareli’nin önemli Kentlerden biri haline geleceğini söyleyen Kesimoğlu; “Bizim bir hayalimiz ve bu hayalimizi gerçeğe dönüştürecek planlarımız var. Bu planlarımız sonucunda daha güzel bir Kırklareli yaratmak istiyoruz” dedi.
Kırklareli’ni batının güne bakan şehri olarak adlandıran Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, ekip arkadaşları ve Kırklarelili halkı ile elele verileceğine değindi. Yapılacak olan proje ve çalışmalar için yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olduklarını söyleyen Kesimoğlu, “Çalışma konusunda hem bilgimiz, hem hırsımız, hem de azmimiz var. Ekip arkadaşlarım ve Kırklareli halkı ile yapacağımız çalışmalar ile Kırklareli’nin önü açılacak. Batının güne bakan kenti olan Kırklareli bu unvanını perçinleyecek” dedi. 
Kırklareli’nin huzurlu ve sakin bir şehir olduğunu, yapılacak olan çalışmalar ile gelişeceğini, Kırklareli’ni ziyaret edecek olan misafirlerin Kırklareli’de yaşamanın ayrıcalığını hissedeceği bir şehir yaratma yolunda çalışmaların usanmadan devam edeceğini kaydeden Kesimoğlu; “Yapacağımız çalışmalar ile şehir dışından gelenler ve Kırklareli’de yaşayan halkımız büyük bir kentte olduklarını hissedecekler. Kırklareli, tüm canlıların yaşamaktan mutlu olacağı bir şehir halini alacak” şeklinde konuşarak, Kırklarelili vatandaşlar için önemli açıklamalarda bulundu.  Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli’nin önemli bir şehir olacağını ve yapılacak olan hizmetler ile adından söz ettireceğini aktardı. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here